ZER-BEYSAD İşbirliği ile Ortak Satınalma Projesi Tanıtım Toplantısı
21 Ocak 2022

BEYSAD olarak çevrim içi toplantılarımızla, sizler için titizlikle hazırlanmış konu ve konuklarla sizlere ulaşmayı sürdürüyoruz.

Sektörümüze önemli katkı sağlayacağına inandığımız ortak satın alma platformumuzu Türkiye’nin lider satın alma tedarik zinciri yönetimi şirketi Zer ile hayata geçiriyor olduğumuzu mutlulukla paylaşmak isteriz.

21 Ocak 2022 Cuma günü 14.00-15.20 saatleri aralığında, ZER-BEYSAD işbirliği ile, Yaklaşık 60 ilgili üye firma yetkilisinin katılım gösterdiği tanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir. Projenin ayrıntıları üyelerimiz ile ayrıca paylaşılıyor olacaktır ve sonrasında ilgili üyelerimiz ile birebir özel görüşmeler ve maliyet çalışmaları yapılacaktır.

Başta projenin başındaki kişi olarak BEYSAD Yönetim Kurulu Üyemiz Sefa Böyet olmak üzere; Zer Satın Alma Hizmetleri Satış Grup Yöneticisi Evren Çam nezdinde tüm ZER ekibine teşekkür ederiz.
 
Önemli faydalar sağlanacağına inandığımız uzun soluklu bu projenin bu ilk tanıtım toplantısı için ZER yetkililerine ve etkinliğe yoğun ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

Üye Girişi