Üyelik Koşulları

BEYSAD (Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği) 1993 yılında Türk ana sanayicilerimizin de destek ve katkılarıyla faaliyetlerine başlamış olan; Türk Beyaz Eşya Yan Sanayiinin yurtdışına açılmasını, yurtdışında tanınmasını sağlayan değerli bir sivil toplum kuruluşudur.

Bu en önemli amacının dışında, çıkarmış olduğu BEYSAD Dergisi ile sektörün sesi, gözü, kulağı olarak sektördeki gerek ana sanayilerin gerek yan sanayilerin birbirlerinden haberdar olmalarını sağlamakla birlikte, yurtdışındaki ana sanayilerin üst düzey satınalma yetkililerine 60 adet) de ulaştırılarak önemli bir misyonu üstlenmiş bulunmaktadır.

Bünyesinde çok değerli 192 üyesi bulunmaktadır. 9 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleri ayda bir kez BEYSAD Genel Merkezi'nde biraraya gelerek sektörün sorunlarına, üyelerinin isteklerine kulak vermekte, çözümler bulmaya çalışmaktadırlar.

Derneğimize öneri olarak getirilen ve üyelerimize faydalı olabileceğini düşündüğümüz projeleri hayata geçirerek de sanayicilerimize katkılar sağlamaktadır. (PO Automatic Sistemi’nden %5 indirim; sektör sorunlarının Ankara’da ilgili mercilere ulaştırılarak çözümlenmesi, sektörün Strateji Belgesinin hazırlanması ve oluşturulan bilgilerin üyelerin hizmetine sunulması v.s). Yurtdışı ana sanayi firma yetkililerini ülkemizde ağırladığımız gibi zaman zaman yurtdışı geziler de gerçekleştirilmiştir. Bize ilişkin haberler web sayfamızdaki e-dergi bölümünde ayrıntılarıyla yer almaktadır.

Değer verdiğimiz topluluğa üye kabul ederken öncelikle iş etiğine uygun insanlar olmalarına, sonrasında da en az bir beyaz eşya firmasına iş yapıyor olmalarına dikkat ediyoruz.

Üyelik için bir kereye mahsus olmak üzere 8300 TL giriş aidatı + yıllık aidat ödemesi alınmaktadır. Yıllık aidatlar yılda bir kere verilir ve firmanızda çalışan kişi sayısı ile orantılıdır.

Dernek olarak yazışmalarımızı mail yoluyla gerçekleştirmekteyiz.

Üye Girişi