Vestel Beyaz Eşya ve BEYSAD İnsan Kaynakları Komitesi, Özyeğin Üniversitesi "Sanayi 4.0 Mükemmeliyet Merkezi" Ziyareti
12 Mayıs 2022

BEYSAD olarak Özyeğin Üniversitesi ve TÜSİAD ortaklığı ile Avrupa Birliği ve Türkiye mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı (IPA) desteği ile kurulmakta olan Sanayi 4.0 Yetkinlik Merkezi’mizin açılışı öncesi misafirlerimizi almaya devam ediyoruz. Üyelerimiz başta olmak üzere; tüm paydaşlarımızın ve yakın sektörlerden firmaların da faydalanmasını planladığımız Merkez'de eğitim, danışmanlık, pilot ve araştırma projeleri gerçekleştiriliyor olacak.

12 Mayıs 2022 Perşembe günü 13.00-16.00 saatleri arasında Vestel Beyaz Eşya'nın kıymetli yöneticileri ve BEYSAD İnsan Kaynakları Komitesi Üyelerimiz ile Özyeğin Üniversitesi’ndeki Merkez alanına bir ziyaret gerçekleştirdik ve Merkez Genel Müdürü Doç. Dr. Erinç Albey ve Ege Ceyhan eşliğinde Merkezimizdeki gelişmeleri birlikte değerlendirme fırsatı bulduk.

Bilgilendirme sunumu ve alan ziyareti ardından olası işbirliği fikirlerine ilişkin kısa bir çalıştay da gerçekleştirildi. Etkinlikte ev sahipliği yapan, BEYSAD YK Üyesi ve ilgili komite lideri Sayın Tunç Yeloğlu başta olmak üzere, katılım ve katkı yapan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Bu ön gezilerimiz farklı paydaşlarımız ile sürüyor olacak.

Üye Girişi