Üyemiz Cablex Tansel Elektrik A.Ş. Saray ilçesinde yeni tesislerini açtı
10 Haziran 2014

Cablex Tansel Elektrik A.Ş.'nin geçtiğimiz günlerde Tekirdağ-Çerkezköy-Saray'da açılışı gerçekleştirildi. Açılışı gerçekleşen Cablex Tansel Elektrik Fabrikası, birçok yerli ve yabancı sanayiciyi Saray'da biraraya getirdi. Saray Küçük Sanayi Sitesi'nde kurulan fabrika, yaklaşık 400 kişiye iş imkanı sunarken, ilçe ekonomisine ve istihdamına da büyük katkı sağlayacak. Fabrikanın açılışına Slovenya Ankara Büyükelçisi Milan Jazbec, Tekirdağ Vali Yardımcısı Mustafa Masatlı, Saray Kaymakamı Hüseyin Öner, Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, İlçe Jandarma Komutanı Üstğm. Yasin Keskin ve yerli ve yabancı iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

10.000 m2 alan üzerine kurulu, 6000 m2 üretim alanı ile 6 ay gibi kısa bir sürede faaliyete geçen Tansel Elektrik, Saray sanayisinin ilklerine imza atmakla birlikte, ilçedeki istihdam boşluğuna da önemli ölçüde katkı sağlayacak.

Yaklaşık 150 kişinin katılım gösterdiği fabrikanın açılış konuşmasını Cablex Tansel Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Bağır yaptı. Hayal etmek başarının başlangıcıdır diye konuşan Bağır, "Gururla ifade ederim ki, gördüğünüz bu güzel manzara için çok hayal ettik ve çok çalıştık. Bu hayalin peşinden koştuk. Hayal ettiklerimizi hayata geçirdik. Her kurum ve kuruluşta olduğu gibi  bizim de en önemli değerimiz insandır.  Cablex çalışanları  işlerine dört elle sarılma, yaratıcı, titiz ve işine bağlılığı ile müşteri ihtiyaçlarına duyarlı, kaliteli, güvenilir, sürekli güler yüzlülüğü ile  müşterimizi en iyi düzeyde memnun edendir. Bizim de hedefimiz sektördeki gelişime hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, dünya çapında bir lider olmaktır. Burada istihdamı arttırarak hedefimize daha da yaklaşacağız" dedi.

Üyemize hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz ve başarılarının sürekliliğini diliyoruz.

Üye Girişi