Tüm Hızıyla Devam Eden BEYSAD Üye Ziyaretlerinin Sıradaki Durağı Tekirdağ Oldu
12-13.12.2023

Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD) yönetiminin Mayıs ayından beri düzenli olarak organize ettiği üye ziyaretleri mesafeleri aşarak şehir şehir üyelerini ziyaret etmeye devam ediyor. BEYSAD’ın sıradaki durağı 12-13 Aralık tarihlerinde Çerkezköy-Tekirdağ bölgesi oldu.

 

BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yasemin Aksu, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Murat Öney ve BEYSAD Genel Sekreteri Ayşegül Koç’un katıldığı ziyaretlerde; Farel Plastik, Jotun Boya, Pas South, Schnee Metal, Coko-Werk, Technocast, Mubea, Asa Kaynak, Eurotec Mühendislik ve E.G.O Elektrikli Aletler ziyaret edildi. BEYSAD üyeleri, 12 Aralık akşamı keyifli bir akşam yemeğinde de bir araya geldi.

 

Gerçekleştirdikleri üye ziyaretlerine yönelik değerlendirmede bulunan BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yasemin Aksu görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “BEYSAD yeni yönetim kurulu olarak, üye ziyaretlerimize Çerkezköy-Tekirdağ bölgelerinde faaliyet gösteren üyelerimizle devam ettik. Üyelerimizle yakın temaslar kurarken aynı zamanda sektöre dair bilgi alışverişi yapma, OzUBEX ile ilgili son gelişmeleri aktarma ve dernek yönetimi olarak üyelerimize nasıl imkanlar yaratabileceğimize dair fikirler geliştirme fırsatı da bulduk. 2023 yılının son ziyaretlerinde, bize kapılarını açan bütün üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyor; bu sene ziyaret fırsatını bulamadığımız diğer üyelerimizle de önümüzdeki sene bir araya gelmeyi arzu ediyoruz.”

 

BEYSAD olarak, ziyaret programımızın organizasyonunu ve ev sahipliğini üstlenen Technocast Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Fuat Murat Öney’e gönülden teşekkür ederiz.

Üye Girişi