Tüm Hızıyla Devam Eden BEYSAD Üye Ziyaretlerinin Sıradaki Durağı Bursa Bölgesi Oldu
04.06.2024

Yönetimlerinde üye ilişkilerini ön planda tutan BEYSAD 2023-2025 Yönetim Kurulu, üye ziyaretleri ile ilişkileri güçlendirmeye devam ediyor. Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD)’nin sıradaki durağı 4 Haziran 2024’te Bursa bölgesi oldu.

BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yasemin Aksu, Yönetim Kurulu Üyesi Eray Gönenli ve BEYSAD Genel Sekreteri Ayşegül Koç’un katıldığı ziyaretlerde;Angst Pfister, Anl Endüstri, Formfleks, Formgan, Haksan,I sışah, Şahterm,Tecasa ziyaret edildi.

Gerçekleştirdikleri üye ziyaretlerine yönelik değerlendirmede bulunan BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yasemin Aksu görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “BEYSAD yönetim kurulu olarak, üye ziyaretlerimize Bursa bölgesinde faaliyet gösteren üyelerimizle devam ettik.

1 yılda 81 üyemize birebir ziyaretler ile ulaşmış olduk. Her zaman olduğu gibi üyelerimizle sohbetlerimizde öğrendik, geliştik, çalışmalarımızı anlatma fırsatı bulabildik, ödevler edindik ve karşılıklı güncellendik.

Üyelerimizle yakın temaslar kurarken aynı zamanda sektöre dair bilgi alışverişi yapma, OzUBEX ile ilgili son gelişmeleri aktarma ve dernek yönetimi olarak üyelerimize nasıl imkanlar yaratabileceğimize dair fikirler geliştirme fırsatı da bulduk. Yoğun takvimlerinde, bizlere güler yüzlü misafirperverlikleri için her birine teşekkür ederiz. Üye ziyaretlerimize devam ediyor olacağız. Bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, diğer bölgelerdeki üyelerimize ve paydaşlarımıza da en yakın zamanda benzer ziyaretler yapmayı hedefliyoruz.” dedi.


 

Üye Girişi