Siemens İşbirliği ile "Enerji Verimliliği, Sürdürülebilirlik ve Finansman Yöntemleri" Toplantısı
15 Şubat 2022

BEYSAD olarak çevrim içi toplantılarımızla, sizler için titizlikle hazırlanmış konu ve konuklarla sizlere ulaşmayı sürdürüyoruz.

Siemens işbirliği ile, 15 Şubat 2022 Salı günü 14.00-15.30 saat aralığında yapılan ve yaklaşık 65 kişinin katılım gösterdiği etkinlikte Siemens yetkilileri ile, "Enerji Verimliliği, Sürdürülebilirlik ve Finansman Yöntemleri" konu başlıklı 1.5 saat süren bir etkinlik gerçekleştirdik.

Etkinlik, BEYSAD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Eray Gönenli’nin hoşgeldiniz konuşması ile başladı. Sonrasında Siemens Enerji Verimliliği Dikey Pazar Yöneticisi Rıfkı Çolak moderasyonunda, ilk olarak Siemens Endüstri Satış Grubu Yöneticisi Serdar Ergintürk'ü genel Siemens çalışmalarına ilişkin bilgilendirme sunumu ile dinleme fırsatı sağladık. Ardından konu başlığımıza ilişkin de Rıfkı Bey tarafından ayrıntılı bir bilgilendirme sunumu yapıldı. Program, soru-cevap bölümü ardından sona erdi.

Tüm etkinlik konuşmacılarımıza teşekkür ederiz.
Serdar Ergintürk - Endüstri Satış Grubu Yöneticisi
Rıfkı Çolak - SI Enerji Verimliliği Dikey Pazar Yöneticisi

Önemli bilgilendirmeler içeren bu etkinlik için Siemens yetkililerine ve etkinliğe yoğun ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.
 

Üye Girişi