Siemens Beyaz Eşya Sektörü Teknoloji Günleri'nin konuğu BEYSAD oldu
27-28 Nisan 2021

Siemens Türkiye Dijital Fabrikalar departmanı; Türkiye’deki Beyaz Eşya ve Beyaz Eşya Yan Sanayi üreticilerini yakından takip ediyor, yapmış oldukları çalışmaları, yeni hat yatırımlarını, dijital dönüşüm çalışmalarını, hatlarındaki iyileştirmeleri görüyor ve bunun gibi üretim alanındaki konularda bu firmalara destek vererek sürekli temas halinde bulunuyor, fikir alışverişi yapıyor. Gerek endüstriyel üretim alanındaki yenilikler, gerek dijitalizasyon anlamında ortaya çıkan yeni ürün ve sistemleri, yapmış oldukları çeşitli ziyaret, sunum, workshop gibi etkinlikler ile üreticilerimize ve bilhassa mühendislik ve yönetim kadrolarına aktarmaya çalışıyorlar.

Bu bağlamda 27-28 Nisan 2021 tarihlerinde online olarak “Beyaz Eşya Günleri Semineri” gerçekleştirildi. BEYSAD olarak üyelerimizin takibine ek olarak; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Sayın D. Yasemin Aksu temsilinde BEYSAD adına bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda BEYSAD faaliyetleri ve Dijitalizasyon alanında üyelerimize büyük katkı sağlaması planlanan ve Özyeğin Üniversitesi ile sürdürmekte olduğumuz IPA Projemiz kapsamında çalışmaları devam eden Mükemmeliyet Merkez Projemize ve gelişmelerine ilişkin bilgiler paylaşıldı. 

Amaç, Beyaz Eşya üretimindeki uygulamalar ve çözümler ile sektördeki üreticilere vizyon anlamında bir katkıda bulunmak olan etkinliğe, başta BEYSAD üyeleri olmak üzere, sektörde faaliyet gösteren tüm son kullanıcılar, yan sanayi üreticileri, OEM firmaları, sistem entegratörleri, çözüm ortakları davet edildi. Seminer webex üzerinden gerçekleştirildi.

Bu verimli etkinlik için Siemens’e teşekkür ederiz.

Üye Girişi