SH çamaşır makinası tedarikçi gününde BEYSAD Strateji Belgesi konuşuldu…
18 Nisan 2013

18 Nisan 2013 Perşembe günü BSH Çerkezköy fabrikasında; BSH Global Satınalma Direktörü Bay Fischer’in de aralarında bulunduğu üst düzey katılımlı, çamaşır makinası tedarikçi günü düzenlendi.

Pek çoğu üyelerimizden oluşan tedarikçilere ek olarak, BEYSAD’ı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Balkır; Başkan Vekili Hasan Danişment; Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Koç ve Genç Beysadlı Üyemiz Murat Öney bu toplantıya katıldılar. Toplantıda BEYSAD’dan, Beyaz Eşya Yan Sanayii Strateji Belgesi’ne ilişkin bir bilgilendirme sunumu yapılması istendi ve söz sırası geldiğinde Bahadır Balkır kısa bir açılış konuşması yaparak, desteklerinden dolayı Bay Fischer’e BEYSAD adına bir Teşekkür Plaketi takdim etti ve ardından sunumu yapmak üzere sözü Genç Beysadlı Murat Öney’e bıraktı. BEYSAD sunumu ve sunum içeriğindeki Strateji Belgesi serüveni ve komite çalışmaları hem BSH yöneticileri, hem de orada bulunan tedarikçilerimiz açısından büyük beğeni topladı. Murat Öney akıcı İngilizcesi ve sunum hazırlığı ile büyük alkış aldı. Genç Beysadlı üyemize teşekkür ediyoruz.

Toplantı Satınalma Yöneticisi Reha Özkan’ın açılış konuşması ve ardından Bay Fischer’i sunumunu yapmak üzere kürsüye daveti ile başladı. Bay Fischer akıcı, keyifli ve anlamlı sunuşu ile izleyenleri etkilemeyi başardı. Ardından fabrika Yöneticisi Bay Adamowichz ve Çerkezköy Satınalma Direktörü Bay Martin Seidel söz aldılar. BEYSAD sunumunun da yer aldığı toplantının öğle yemeğinden önceki bölümü birkaç teknik sunuşla sona erdi ve yemeğe geçildi.

Toplantının ilk bölümünde yine üyelerimizden Coko-Werk ve Else Kablo firmalarının başarı hikayeleri yetkililerinden dinlendi. Coko-Werk’den Hayrettin Kar BSH ile yolculuklarında globalden yerliliğe adaptasyon süreçlerini; Else Kablo’dan Elif Erez de yine BSH ile yolculuklarında yerelden nasıl global bir firmaya ulaştıklarının hikayesini katılımcılarla paylaştılar.

Öğleden sonraki bölümde fabrikanın çeşitli bölümleri gezilerek tedarikçilerle birebir çalışma ve görüşmeler yapıldı. Günün sonunda başarılı tedarikçiler ödüllendirildi. Üyelerimizden Teknopark, De-Ka Elektroteknik Tekno Kauçuk firmaları bunlardan bazıları…

Tüm üyelerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. BSH yetkililerine de misafirperverlikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.

Üye Girişi