Sento Kurumsal Psikolojik Danışmanlık işbirliği ile kurumsal mutluluk eğitimi yapıldı
10 Şubat 2021

2020 yılını geride bırakıp 2021 yılına umutla bakıyoruz. Bir kez daha hepimiz için sağlıklı ve verimli bir yıl olmasını diliyoruz.

BEYSAD (Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği) olarak 2021 yılında da pandemi sürecinin başından bu yana yapmakta olduğumuz online toplantı programlarımıza devam ediyoruz. Üyelerimiz için özenle konu başlıkları ve yetkin konuklar temin etmek için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu konuda her zaman görüş ve önerilerinize açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
 
Pandeminin başından bu yana sağlığımızın yanında hem kendi psikolojimizi, hem sevdiklerimizin ama bir yandan da çalışma arkadaşlarımızın psikolojisini sağlam tutmaya çalıştık. Bu konu profesyonellik gerektiren de bir konu muhakkak…
 
Buradan yola çıkılarak 10 Şubat Çarşamba günü 14.00-15.30 saatleri arasında SENTO Kurumsal Psikolojik Danışmanlık ile online bir eğitim organize edildi.

SENTO Danışmanlık, yerel ve çok uluslu şirketlerin dünyanın her yerinden çalışanlarına, kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.
SENTO Çalışan Destek Programı, telefon ve online görüntülü görüşmeler ile çalışanların zor zamanlarını ve günlük endişelerini yönetmek için, uzman psikolog kadrosu tarafından "anında" yardım, destek ve bilgi almalarını sağlayan, kısa süreli danışmanlık ve rehberlik hizmetidir. 

Etkinlikte "Kurumsal Mutluluk" ana başlığı altında aşağıda yer alan önemli konu başlıklarını Sento Danışmanlık-Kurucu Psikolog Sayın Sadiye Akbulut’dan dinleme fırsatı sağlandı.
 
·       Çalışanlar kendi mutluluklarını nasıl sağlar?
·       İşyerinde problem çözme becerilerine bakış.
·       İş memnuniyeti nedir, nasıl geliştirilir?
·       Kurumsal mutluluk için ipuçları. 
 
Yaklaşık 30 kişilik katılımla gerçekleşen etkinliğe ilgi gösteren üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

Üye Girişi