Özyeğin ve BEYSAD Dijital Teknoloji Sanayi Dönüşüm Merkezi Açılışı için geri sayım başladı
Aralık 2021

BEYSAD olarak Özyeğin Üniversitesi ve TÜSİAD ortaklığı ile Avrupa Birliği ve Türkiye mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı (IPA) desteği ile kurulmakta olan Sanayi 4.0 Yetkinlik Merkezi’mizin açılışı için geri sayım başladı.

Üyelerimiz basta olmak üzere; tüm paydaşlarımızın ve yakın sektörlerden firmaların da faydalanmasını planladığımız Merkez'de eğitim, danışmanlık, pilot ve araştırma projeleri gerçekleştiriliyor olacak.

27 Aralık 2021 Pazartesi günü ilki 10.00-12.30 saatleri arasında Sanayi 4.0 Komitesi Üyelerimiz ve Genç BEYSADlılar ile ve aynı gün ikinci grup olarak, 13.30-16.00 saatleri arasında da Arçelik satınalma, teknik ve IK yöneticileri ile Özyeğin Üniversitesi’ndeki Merkez alanına ziyaretler gerçekleştirdik ve Merkez Genel Müdürü Doç Dr. Erinc Albey ve Ege Ceyhan eşliğinde, Merkezimizdeki gelişmeleri birlikte değerlendirme fırsatı bulduk.

Bilgilendirme sunumu ve alan ziyareti ardından her 2 grupla da ayrı ayrı, olası işbirliği fikirlerine ilişkin kısa birer çalıştay da gerçekleştirildi.

Etkinlikte ev sahipliği yapan, BEYSAD YK Üyesi ve ilgili komiteler lideri Sayın Eray Gönenli başta olmak üzere, katılım ve katkı yapan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Bu ön gezilerimiz farklı paydaşlarımız ile sürüyor olacak. 

Üye Girişi