OzUBEX Lighthouse Toplantı Serisi'nin İlki Gerçekleşti
28.04.2023

BEYSAD, Özyegin Üniversitesi ve TÜSIAD işbirliği ile Avrupa Birliği ve Türkiye mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı (IPA) kapsamında desteklenen ve ilerlemekte olan “Sanayi 4.0 Mükemmeliyet Merkezi Kurulması ile Türkiye'deki KOBI'lerin Dijital Dönüşümü” projesi kapsamında ilk toplantı gerçekleşti.

 

Kurulmakta olan OzUBEX Sanayi Dönüşüm Merkezi’nin Lighthouse Toplantı Serisi’nin ilki 28 Nisan 2023 tarihinde İstanbul’da, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kampüsü içerisinde yer alan OzUBEX Sanayi Dönüşüm Merkezi’nde, yaklaşık 50 sektör paydaşının katılımıyla gerçekleşti.

 

Lighthouse Serisi’nin ilk toplantısında OzUBEX’in yakın zamanda BEYSAD üyesi ve yakın sektörlerden firmalara sunmaya başlayacağı eğitimler ile dijital olgunluk ve otomasyon değerlendirme araçları hakkında bilgi verildi; katılımcı firmalardan görüş ve öneriler alındı. Son derece verimli geçen toplantı oldukça ilgi gördü.

 

OzUBEX’in sanayinin dijital dönüşüm yolculuğuna destek sunmak amacıyla hazırladığı ilk hizmetlerin tanıtıldığı bilgilendirme toplantısı, OzUBEX Direktörü Erinç Albey’in hoşgeldiniz konuşmasının ardından Muharrem Gezer’in ‘Dijital Trendler’ başlıklı açılış konuşmasıyla devam etti. Etkinlikte, Merve Ergin Tosun’un Dijital Teknolojiler Farkındalık ve Liderlik Eğitimleri başlıklı oturumunun ardından OzUBEX Dijital Olgunluk Değerlendirme Aracı tanıtımına ve OzUBEX Otomasyon Süreç Değerlendirme Aracı tanıtımına yer verildi. Toplantı eğitim alanı uygulamalı gösterimiyle son buldu.

Üye Girişi