IFS Türkiye işbirliği ile dijital dönüşümde kurumsal iş uygulamaları
1 Nisan 2021

Pandemi sürecinde, online toplantılarımızla, sizler için titizlikle hazırlanmış konu ve konuklarla sizlere ulaşmayı sürdürüyoruz.

Dijitalleşmenin günden güne önem kazanmakta olduğu çalışma hayatımızda sizler için önemli olacağını düşündüğümüz bir bilgilendirme toplantısı daha gerçekleştirdik.

1 Nisan 2021 Perşembe, 14.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilen toplantıda konuğumuz IFS Türkiye, hepinizin bildiği, Dünya’da ve Türkiye’de lider kurumsal iş uygulamaları ile faaliyet gösteren bir firma olup; değerli BEYSAD üyelerimiz ile biraraya getirmiş olmaktan mutluluk duyduk.

Etkinlikte IFS Türkiye CEO Sayın Ergin Öztürk ve IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Sayın Göksel Sanbay’dan sektörün dijital dönüşümünde önemli rol oynayan ve sektöre yön veren Kurumsal İş Uygulamaları Çözümleri’ne ilişkin ayrıntılı bilgiler alma fırsatı bulduk.


Yaklaşık 30 kişilik katılımla gerçekleşen etkinliğe ilgi gösteren üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

BEYSAD (Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği) olarak 2021 yılında da pandemi sürecinin başından bu yana yapmakta olduğumuz online toplantı programlarımıza devam ediyoruz. Üyelerimiz için özenle konu başlıkları ve yetkin konuklar temin etmek için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu konuda her zaman görüş ve önerilerinize açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
 

Üye Girişi