Hatko Electronics ve J.A.M. Firmalarının Ortaklık Duyurusu
23 Şubat 2022

Japan Automatic Machine Co., Ltd (Japonya) ve Hatko Electronics (Türkiye), Global Teknolojik ve Tedarik Ortaklığına girdiğini duyurmaktan mutluluk duymaktadır.

Her iki firma güçlerini Global Teknoloji ve Tedarik Ortaklığı ile birleştirerek bu ortaklık içerisinde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan terminalleri, kablodan kabloya, devre kartı içi kabloya ve devre kartı içi bağlantı elemanlarını ve gerekli tüm uygulama ekipmanlarını sunacaktır.

Hatko Electronics ve Japan Automatic Machine Co., Ltd. (J.A.M.), güçlerini bir Küresel Teknoloji ve Tedarik Ortaklığı ile birleştirmeyi kabul etti.

Ortaklık, gerekli tüm uygulama araçlarıyla birleştirilmiş küresel bir terminaller, kablodan kabloya, panodan kabloya, panoya bağlantı ürünleri sunacak. Şirketler birlikte aşağıdaki alanlarda uzmanlık paylaşacak:

  • Hassas metal şekillendirme
  • Hassas plastik enjeksiyon
  • Elektronik bileşenlerin hassas montajı
  • Uygulama araçları
  • Makaradan makaraya kaplama

Teknolojik Ortaklığın bir sonucu olarak, her iki şirketin müşterileri daha geniş bir mevcut ürün portföyüne ve yeni ürün çözümlerine erişebilecek ve her iki şirketin ortak teknolojik deneyim ve bilgi birikiminden yararlanabilecek.

Tedarik Ortaklığının bir sonucu olarak, müşteriler ayrıca yerel müşteri ve teknik servis temsilciliğine ve ayrıca kritik parçaların zamanında teslimatına da erişebilecekler. Tedarik Ortaklığı, müşterilere dünya çapında bir ürün ve hizmet kapsamı sunacaktır. Her iki şirketin de gelecekte bu Tedarik Ortaklığını, COVID-19 salgınının ardından değişen küresel tedarik dinamikleri ile müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak Avrupa/Türkiye ve Asya'da bir Üretim Ortaklığı ile genişletme niyeti var.

Hatko Electronics ve J.A.M. bu Ortaklık aracılığıyla müşterilerine katma değerli tekliflerini artırmayı dört gözle bekliyorlar.

Üye Girişi