Hatko A.Ş. Türkiye'nin 660'ıncı Ar-Ge Merkezi olarak faaliyetine başladı
16 Ekim 2017

Otomotiv ve Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Hatko Teknik Donanımlar Mümessillik ve Ticaret A.Ş. (Hatko A.Ş.)  Ar-Ge Merkezi Belgesi almaya hak kazandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanan Ar-Ge- merkezi, Hatko A.Ş.’nin Hatko Electronics binasında 16 Ekim 2017 tarihinden itibaren Türkiye’nin 660’ıncı Ar-Ge Merkezi olarak faaliyetine başladı.

Hatko A.Ş, Ar-Ge merkezinde 30 kişilik araştırmacı kadrosu ile iç, dış ve TÜBİTAK / TEYDEB destekli projeler hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Hatko A.Ş, Ar-Ge merkezi olma özelliğini kullanarak yeni teknolojiler geliştirip,  Savunma, Otomotiv, Beyaz Eşya ve Elektronik sektörlerinde teknolojilerini yılların tecrübesiyle, kusursuz parçalar tasarlayarak, pazara sunmayı ve üretken kimliği ile mevcut kapasitesini ileri taşımayı vizyon edinmektedir.

Hatko Elektronics’inmisyonu hem yurt içi ve de yurt dışı genelindeki müşterilerimize yüksek kaliteli, düşük maliyetli zamanında üretim ve sevkiyat sağlamaya devam etmektir.

Üyemizi gönülden kutluyor ve başarılarının artarak sürmesini temenni ediyoruz. Gittikçe sayıları artan üye Ar-Ge Merkezleri, bizleri son derece gururlandırmaktadır. Bu başarı hikayelerinin tüm üyelerimize örnek olmasını diliyoruz...

Üye Girişi