Gururla 50 Yıl
30 Haziran 2019

Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik, Mobilya sektörlerine Thincut Metal etiket üretimi yapan BEYSAD Üyesi Edes Etiket ve Dünya çapında tekstil üretimi yapan markalara deri, kumaş, kauçuk ve ofset etiket üretimi yapan Deridesen etiket firmalarının kurucusu YaşarSertkaya, iş hayatında geçirdiği 50. Yılını Mart ayında yapılan sürpriz bir davetle kutladı.

Açılış konuşmasını yapan Deridesen Etiket Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Bilginoğlu şunları dile getirdi; "1960'ların sonunda genç,vizyoner Yaşar Bey olmadan Deridesen Etiket ve Edes Etiket kurulamazdı. 270 kişilik dev kadromuz olmadan da bugünlere gelinemezdi. Hepinize bu yolculuğumuza inanarak, güvenerek ve sonsuz destek vererek katkı sağladığınız için çok teşekkür ederiz.”

Yapılan sürpriz kutlama karşısında duygulanan Yaşar Sertkaya, heyecanını şu sözlerle paylaştı;"Çocuklarım yokken çalışanlarım vardı. Birlikte çalışarak, emek vererek, karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde olarak bugünlere geldik ve meyvelerimizi birlikte topluyoruz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:“50 yılda yakaladığımız sürdürülebilir başarıyı, müşterilerimiz için değer üreten, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın parçamız olmaktan gurur duydukları bir ‘uluslararası şirket' olarak devam ettirmeyi istiyoruz. Bugün sizler tarafından onurlandırılıyor olmak beni çok mutlu etti. İyi ki varsınız. Teşekkür ederim."

Edes Etiket 2018 yılında yapmış olduğu yatırımlar sonucunda var olan üretim kapasitesini

%25 daha arttırarak yıllık 12 milyon adet Metal Thincut etiket üretim kapasitesine ulaşmıştır.2012 Yılında almış olduğu Thincut incelemeli patent teknolojisiyle 6 yıl gibi kısa bir sürede%45 ihracat rakamını yakalayarak Dünya markaları olan Siemens, Beko, Miele, Liebherr, Gorenje, Electrolux, Haceb, Arçelik, Vestel firmalarına etiket satmayı başarmıştır. Başarısınınsürdürülebilirliğini sağlamak için de her yıl en az 2 Ar-Ge projesi hazırlayarak alanında öncülüğünü devam ettirmektedir…

Biz de BEYSAD olarak başarılarını kutluyor ve Yaşar Bey ile birlikte nice yıllar diliyoruz…

Üye Girişi