Gençbeysadlılar Arçelik 4.0 ve Garage'a gezi düzenledi
8 Şubat 2019

BEYSAD Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Yasemin Aksu Liderliğindeki Genç Beysadlılar ekibi hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Bosch Merkezi’nde yapılan çalışmadan sonra bu kez de 8 Şubat 2019 Cuma günü Arçelik Çayırova Kampüsü içerisinde Atölye 4.0’da Design Thinking Yöntemi ile bir workshop gerçekleştirildi.

10 firmadan 2’şer kişilik katılımla gerçekleştirilen etkinlikte Genç Beysadlılara ek olarak, firmaların, üretim, kalite ve planlama birimlerinden profesyoneller de etkinliğe katılım gösterip büyük katkı sağladılar.

Program; Arçelik’te Dijital Dönüşüm Yolculuğu (Agile&I.4.0 Toolkit) ve data toplama, tahminleyici kalite, proses modelleme ve optimizasyon, anomali tespiti ve arıza tahmini; ödeme sistemleri robotik test otomasyonu gibi değer katan uygulama örneklerinin anlatımı ile başladı.

Ardından Design Thinking yöntemini uygulamak üzere 4 farklı gruba ayrılarak, işletmelerdeki Acı Noktaları belirlenmesi ve çözümlerine yönelik, farklı oturumlarda, farklı çalışmalar yapıldı.

Atölye 4.0’da gerçekleştirilen program, Garage ve işletme gezisi ile son buldu…

Etkinlikte emeği geçen tüm Arçelik yetkililerine misafirperverlikleri ve katkıları için, Genç Beysadlı ekibimizle birlikte, kendilerine eşlik edip katılım gösteren tüm üyelerimize de bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ederiz.

Üye Girişi