Genç Beysadlılar Bosch Türkiye'de Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünme) ve UX (Kullanıcı Deneyimi) Eğitimi Aldılar
16 Kasım 2018

Genç Beysadlılar Komitesi, kendi aralarında bir devlet okuluna yapmış oldukları maddi yardım sonrası şimdi de BEYSAD Berlin seyahati kapsamında BOSCH IoT Merkezi’nde deneyimlenmiş önemli ve GençBeysadlılar’ın da ilgisiniçekip hem öğretici hem keyifli olacağına inanılan bir etkinlik organize ettiler. 16 Kasım Cuma günü Bosch İstanbul Merkezi’nde 10 kişi ile “Kullanıcı Deneyimi (UX)” ve “Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking)” eğitimleri gerçekleştirildi…

09.30-14.00 saatleri arasında gerçekleştirilen hızlandırılmış eğitim kapsamında öğrenme, eğlenme, düşünme, yenilikler tasarlama, birlikte çalışma deneyimi yaşama, kaynaşma gibi pek çok pozitif düşünce ve duygu deneyimlendi.

Programda, Design Thinking ve UX konuları iç içe geçen konular oldukları için hızlı bir teorik girişi takiben uygulamalı bir workshop yapıldı. Konuyu içselleştirmek ve detaylı uygulayabilmek için 2 günlük bir eğitim çok faydalı olacaktı muhakkak ancak kısa süreli bir geçiş yapmak da, zamanı olmayan genç yöneticilerimiz için çok faydalı oldu..(İlgilenenler için, Bosch Türkiye bu eğitimleri ayrıntılı olarak arzu eden firmalara verebilmekte olup, Genç Beysadlılar etkinliği daha sıkıştırılmış bir program ile bizlere özel düzenlenmiştir.

Bu özel eğitim programı için başta Bosch Endüstri 4.0 Satış Direktörü Sayın Murat Kurtlar ve Bosch Endüstri 4.0 Yöneticisi ve etkinliğin moderatörü Sayın Hamza Bilgen olmak üzere bizlere her türlü desteği veren BOSCH Türkiye ekibine teşekkür ederiz.

Bir başka büyük teşekkür de elbette katılım gösteren GençBeysadlı ekibimize… Komite Lideri D. Yasemin Aksu,
Eren Gönenli, Sedat Can Ar, Ömer Şentürk, Arden Çakır, Batuhan Basalak, Damla Darıcı, Begüm Atalay, Melih Kocaman…

Şimdilik GençBeysadlılar ekibinde 31 kişi olup, GB’yi, “Ana şirketlerinde aktif olarak görev yapan en genç jenerasyonun temsilcileri” olarak tarifleyebilir ve bu tarife uyan herkesi bu gruba katılmaya davet ederiz…

Üye Girişi