Genç BEYSAD Komitesi Vestel Beyaz Eşya'ya bir ziyaret gerçekleştirdi
6 Mayıs 2019

Genç BEYSAD Komitesi 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü, Komite Lideri D. Yasemin Aksu liderliğinde 11 kişilik katılımla Vestel Kurutma Makinası Fabrikası’nda bir etkinlik düzenledi.Vestel Satınalma Yöneticisi Hüsna Yaşar önderliğinde hazırlanan etkinlik, ilk olarak Vestel BE Müşteri İlişkileri Sorumlusu Mustafa Kemal Kerpel’in Vestel Beyaz Eşya’ya ilişkin bilgilendirme sunumu ile başladı.

Showroom’da yapılan inovatif ürünler sunumu son derece etkileyici idi. Merak edilenler, ödül alan ürünler, kullanım kolaylıkları üzerine sohbetler edildi.

Ardından buzdolabı fabrikası gezildi. Bir sonraki durak, ana konumuz olan (Akıllı Fabrika) Kurutma Makinası Fabrikası Toplantı Odası idi. Kurutma Makinası teknolojilerine, Vestel Akıllı Fabrikaya, üretim ve merak edilenlere ilişkin Vestel Kurutma Makinası Ar-Ge Müdürü Özgün Döşemeciler’in sunumu eşliğinde, herşeyin konuşulabildiği samimi bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Yemek için verilen aranın ardından kapanış değerlendirme toplantısı ile etkinlik sona erdi. Katılımcı Genç BEYSADLILAR’a ve evsahiplikleri için Vestel Genel Müdürü Erdal Haspolat ve Hüsna Yaşar nezdinde Vestel Beyaz Eşya Ailesi’ne teşekkür ederiz.

Üye Girişi