Gaggenau, Red Dot Ödülleri’ni topladı
Nisan 2010

Gaggenau, yaratıcılık, tasarım, yenilikçilik alanında en zorlu ve saygın uluslararası yarışmalardan biri olan Red Dot Ödülleri yarışmasına 14 ürün ile katıldı ve 13 ürününe ödül alarak rekor kırdı.

Red Dot ödüllü Gaggenau ürünleri arasında, CM 250 tam otomatik espresso makinesi, 200 serisi ankastre fırınlar ile mükemmel uyum sağlayan BM 270 mikrodalga fırınlar ön plana çıkıyor.

Tam entegre Gaggenau RC 289 Vario soğutucu da, transparan materyallerin ve mükemmel LED iç gövde aydınlatmasının kullanımının yanı sıra soğutma bölgesindeki standart yiyecek servisi kaplarının yenilikçi entegrasyonu ile Red Dot Ödülü’ne layık görüldü. RC 289, gıdaların nasıl saklanması ve korunması gerektiği konusunda profesyonel bir çözüm olarak, ev kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. Ayrıca, Vario 200 buzdolabı serisinden RS 295 ürünü, Gaggenau tarafından yaratılan Coanda teknolojisine sahip AI 280 ada davlumbazı ile 76 cm genişliğindeki 200 serisi fırın vecam arkası alüminyum renklibuharlı fırını da Mansiyon Ödülü’ne hak kazandı. 

Üye Girişi