Demirdöküm'den BEYSAD Üyesi Önaysan'a İki Ödül Birden...
15-16 Haziran 2012

15-16 Haziran 2012 tarihlerinde Demirdöküm’ün Abant’ta düzenlediği “Stratejik Ortaklar Toplantısı”nda Demirdöküm ve Vaillant gruplarının stratejileri tedarikçi firmalara anlatıldı. 

Demirdöküm  Yönetim Kurulu Başkanı Christoph Grosser, Vaillant CEO’su Dr. Carsten Stelzer, Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Erçek, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Şenol ve Satınalma Direktörü Zeki Kalaycılar’ın grup hakkında verdikleri bilgilerin yanında, tedarikçi firmalarıyla yeni stratejiler paylaşımı ilgiyle izlendi. Özellikle Sayın Dr. Carsten Stelzer ile Sayın Semih Şenol’un birlikte yaptıkları sunum oldukça ilginçti ve yaptıkları açıklamalar tedarikçi firmaların hedeflerinin yol haritasını belirlemesi bakımından çok önemliydi. Sayın Orhan Erçek’in sunumu ise Yeni TTK ile ilgiliydi. Erçek, şirketlerin 1 Temmuz 2012 tarihinden sonra karşılaşacakları önemli noktaları vurguladı. 

Akşamki gala yemeğinde başarılı firmalara, belirlenen kriterler çerçevesinde ödülleri dağıtıldı. BEYSAD Üyesi Önaysan firması komponent, hammade dalında “Sektör Birincilik Ödülü” alırken, Ödül Sistemi’nde ise Türkiye ikincisi olarak iki ödül birden kazandı. 

Kapanışta ise demonte olarak verilen 8 adet bisiklet, katılımcılar tarafından ekipler kurularak monte edildi ve daha önce belirlenen ilkokul öğrencilerine Demirdöküm’ün sosyal sorumluluk projesi kapsamında teslim edildi. 

Önaysan Grubu’nu kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Üye Girişi