DE-KA Elektroteknik, BSH ve Electrolux tarafından Supplier Awards 2016 ödüllerinde

De-ka Elektroteknik, beyaz eşya üretiminde iki dünya markası BSH ve Electrolux tarafından düzenlenen 2016 yılı en iyi tedarikçi ödül törenlerinde finalist olmanın haklı gururunu yaşıyor.
 
Çayırova/Kocaeli ve Manisa'da kurulu 2 işletmesiyle toplamda 13.000m2 kapalı alanda Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Tüketici Elektroniği firmalarına kablo, fişli kablo, bağlantı elemanları ürünleri sağlayan ve gruplama hizmeti vermekte olan De-Ka Elektroteknik, Dünya'da 40'dan fazla merkeze ürün tedarik etmekte olan bir firmadır. Ayrıca, 60 milyon adet/yıl kapasitesi ile fişli kablo üretiminde Avrupa lideri ve sürekli iyileştirme girişimleri sayesinde, Avrupa'daki büyük beyaz eşya üreticileri için bir referans tedarikçisi konumundadır.
 
BSH Yılın Tedarikçisi Ödülleri 27 Eylül 2016'da Berlin'de düzenlenmiştir. BSH, 2000’in üzerinde küresel tedarikçi arasından genel performans sonuçlarına göre her kategoride seçtiği 3'er firmayı aday göstermiştir. Elektromekanik, plastik, metal, elektronik, baskı ve paketleme kategorileri içinde, De-ka Elektroteknik, Elektromekanik kategorisinde en iyi 3 tedarikçiden biri olarak seçilmiştir.
 
Electrolux 2016 yılı Tedarikçi Ödülleri ise 19 Ekim'de Charlotte, A.B.D'de düzenlemiştir. Electrolux, aynı şekilde 2000’in üzerinde tedarikçisinden, bölgesel olarak kategorize ettiği tüm tedarikçileri arasından seçtiği Tedarikçi Mükemmeliyeti ve Tedarikçi İnovasyonu dallarında en iyi üç firmayı ödüle aday göstermiştir. De-ka Elektroteknik, burada da sürekli geliştirdiği teknolojik yapılanması, Ar-Ge işbirliği, kalite düzeyi, fiyat rekabeti, lojistik hizmet performansı sebebiyle Avrupa'nın en iyi 3 tedarikçisinden biri olarak seçilmiştir.
 
Üyemiz olarak Dünya’da bizleri başarıyla temsil ediyor olmalarından dolayı duyduğumuz gurur ile bizler de kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Üye Girişi