BSH Münih'te düzenlemiş olduğu Tedarikçi Günü'nde başarılı tedarikçilerini ödüllendirdi
6 Ekim 2014

BSH 06.10.2014 tarihinde Almanya Münih, Starnberg Vierjahreszeiten Oteli’nde ’de “Tedarikçi Günü” düzenledi ve başarılı tedarikçilerini ödüllendirdi. Tedarikçilerin düzenli olarak denetlenmesi, değerlendirilmesi ve bunların arasından en başarılı bulunan tedarikçilerin iki yıllık periyotlarla belirlenmesi BSH’ın başarısını tedarikçileri ile paylaştığına çok güzel bir örnek.

İki yılda bir yapılan bu etkinliğe firmanın global 2400 tedarikçisinden sadece 29 firma 2012-2013 performansları ve stratejik puanlama sonucunda tedarikçi ödüllerine aday olarak davet edildi. Toplantıya Türkiye’den Kabel A.Ş., ORS, Teleset, Arma Filtre, Korel ve Uzay Kalıp davetliydi.

Tören akışı esnasında her guruptaki tedarikçi firmaların tanıtıcı sunumları yapıldı, ardından da o gurupta sadece en iyi olan bir firmaya ödül verildi ve katılımcı firmalardan 5 kategoride ödül kazanan firmalar açıklandı. Ödül grupları şöyleydi; Elektrik parça tedarikçileri; metal parça tedarikçileri, plastik parça tedarikçileri, modüller ve sair parça tedarikçileri, en iyi gelişen tedarikçiler ve en iyi global tedarikçiler...

Üyelerimizden Kabel A.Ş. , BSH’in global tedarikçileri içerisinde Elektrik kategorisinde En İyiTedarikçi ödülünü; Ortadoğu Rulman A.Ş. ‘de tüm BSH’in tüm global tedarikçileri içerisinde En İyi Tedarikçi ödülünü kazandılar. Kendilerini kutluyoruz. 

BSH bu seçili tedarikçiler ile pazardaki güncel gelişmeleri ve orta vadeli planlarını paylaştı. Toplantıda özellikle BSH’ın Avrupa’daki durağan pazardaki pay artışı sağlaması ve bölgesel / yerel yaklaşımlar geliştirme konusundaki çalışmaları vurgulandı. Ödül törenin başında ve sonunda BSH finans ve satınalma bölümleri tarafından mevcut pazar durumu ve 10 yıllık hedefler anlatıldı. Sektörün ne yöne gittiği ve önümüzdeki süreçteki yaşanacak değişimlerden bahsedildi.

Aynı akşam Starnberg gölünde bir teknede yapılan yemek ve gösterilerle organizasyon sona erdi.

Üye Girişi