BEYSAD Yönetim Kurulu Samsung ve Amica'ya ziyaret gerçekleştirdi
12 Haziran 2019

BEYSAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsung Electronics yetkililerinin daveti ile, Türkiye’den tedarik faaliyetlerini geliştirmek üzere 12 Haziran 2019 tarihinde Polonya’daki Samsung Electronics Poland Üretim Tesisleri’ni ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda Samsung yetkililerinin Türkiye ziyaretleri sırasında ve BEYSAD adına Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hasan Okyar Bayraktar’ın yine Samsung daveti ile Londra Merkezde yapmış olduğu görüşmeler ile BEYSAD - Samsung işbirliği başlamıştı.   

Polonya toplantısının gündemi ilk olarak, karşılıklı yapılan sunumlar ile Samsung ve BEYSAD’ın bilgi güncellemesi ile başladı. Ana gündem konusu olarak da Temmuz ayında Samsung ve Samsung’un seçeceği BEYSAD üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilecek olan “Sourcing Fair” etkinliğinin organizasyonu ve benzer karşılıklı işbirliklerinin geliştirilmesi adına görüşmeler yapıldı… Sonrasında showroom gezisi, buzdolabı fabrika gezisi ve son olarak da çamaşır makinası fabrika gezisi gerçekleştirildi. Program akşam yemeği ile son buldu.
 
Aynı lokasyonda bulunan Amica Wronki S.A.’den de randevu talebi kabul gördü ve bu vesile ile geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğumuz Amica-BEYSAD işbirliği potansiyelini yeni etkinlikler ile geliştirmek ve Yeni Satınalma Direktörü Bay Michal Wichlacz ile tanışmak ve hayırlı olsun ziyareti de yapmak fırsatı sağlanmış oldu. Program, Amica bilgilendirme ve güncelleme sunumu ile başlamış olup, karşılıklı sohbet ve soru-cevap ile sürdü. İhtiyaçları olan komponentler için yapılacak bir etkinlik için öngörüşme yapıldı ve işbirliğimizin daha da artmasını arzu ettiklerini belirttiler…
 
Bu ön görüşmelerin, üyelerimizi kapsayacak verimli etkinliklere dönüşeceğine inanıyoruz…

Üye Girişi