BEYSAD Üyelerine Yönelik TÜSİAD SD2 Bilgilendirme Webinarı gerçekleşti
22.09.2023

Üyeleri için sıklıkla fiziksel ve online etkinliklerle gelişim ve sektörel trendleri takip imkanı sunan Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD), etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. 22 Eylül 2023 Cuma günü BEYSAD üyelerini bir araya getiren etkinlik yoğun ilgi gördü.


BEYSAD, üyelerine özel bilgilendirme webinarlarına ve eğitimlerine devam ediyor. 3 Kasım Cuma günü BEYSAD üyeleri TÜSİAD SD2 Bilgilendirme Webinarı’nda bir araya geldi.

 

TÜSİAD SD2 – BEYSAD – ÖZÜBEX iş birliğiyle, 3 Kasım Cuma günü, 14.00-15.30 arasında gerçekleşen, “BEYSAD Üyelerine Yönelik TÜSİAD SD2 Bilgilendirme Webinarı” 30’dan fazla üyenin katılımıyla gerçekleşti.


TÜSİAD tarafından, teknolojiyi kullanan ve tedarik eden şirketler arasında iş birliği sağlayan ve birlikte proje yürütülmesine destek olan SD2 programı, dijital platformu ile de şirketler arasındaki etkileşim ve iş birliğinin artırılması hedeflenmektedir. Bugüne kadar 70’ten fazla ihtiyaç alanında proje çalışılmasına ve uygulama örnekleri çıkmasına vesile olan TÜSİAD SD²’de, platformun yeni yapısıyla şirketlerin teknoloji ihtiyacına daha fazla ve özelleştirilen hizmetlerle destek sağlanmakta.

 

Etkinliği açılış konuşmasını BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı D. Yasemin Aksu’nun yaptığı etkinlik, TÜSİAD SD2 Görev Gücü Başkanı Onur Eren ve TÜSİAD SD2 Program Koordinatörü Başak İlisulu’nun konuşmalarıyla devam etti.

 

Etkinliğe ilgi gösteren ve vakitlerini ayırıp birlikte gelişmemize katkı sağlayan tüm katılımcılarımıza ve işbirlikleri için TÜSİAD ailesine teşekkür ediyoruz. Gelecek etkinliklerimizde görüşebilmek dileğiyle…

 

*Üyelerimize bilgi ve deneyim sunacak çeşitli projeler için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda istek, dilek veya önerilerinize açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Üye Girişi