BEYSAD Üyelerine Özel TAİDER Kuzey Yıldızı: Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Programı Tanıtım Toplantısı Yapıldı
12 Temmuz 2021

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği ve BEYSAD Beyaz Eşya Yan Sanayicileri Derneği iş birliğinde gerçekleşen “TAİDER Kuzey Yıldızı: Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Programı Tanıtım Toplantısı” nda Kuzey Yıldızı Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Programı’nın yenilenen içeriği, aile şirketlerine katkıları ve programa katılım koşulları ele alındı.

12 Temmuz 2021 Pazartesi günü saat: 16.00’da yaklaşık 30 kişinin katılımı ile çevrim içi düzenlenen etkinlik BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in hoşgeldiniz konuşması ile başladı ve Özaydemir, konuşmasında projenin faydasına özellikle dikkat çekti. Sonrasında TAİDER Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk Eş Başkanı Ece Elbirlik Ürkmez ve Komite Eş Başkanları Gülfem Yorgancılar Perçin ile Komite Üyeleri Dr. İzel Levi Coşkun ve Osman Aytaman projenin içeriğine ve teknik ilerleyişine ilişkin ayrıntılı bilgilendirmeler yaptılar.

Toplantı Kurumsal Yönetim, Çalışanlar, İş Modeli, Çevre, Toplum, Aile ve Gelecek Nesiller etki alanlarında gelişim raporuna sahip olmak ve şirketinin sürdürülebilirlik yolculuğunda yol haritalarını güncellemek isteyen tüm aile şirketi üyelerimizin faydasına verimli bir etkinlik olarak tamamlandı.

Üye Girişi