BEYSAD Üyeleri IFS İşbirliğinde Dijital Dönüşümü Konuştu
25.04.2023

Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD) sıklıkla hayata geçirdiği webinarlarına bir yenisini daha ekledi. Üyeleri için online ve offline birçok etkinliği titizlikle hayata geçiren BEYSAD’ın bu seferki etkinlik konusu; iş dünyasının en popüler ve her geçen gün yenilikler sunan konularından biri olan ‘dijital dönüşüm’ oldu.

40 yılı aşkın tecrübesi ile işlerinin en kritik anlarında sektör lideri olmak isteyen şirketler için ödüllü çözümler sunan IFS işbirliğinde, 25 Nisan 2023 Salı günü 14:00-15:15 saatleri arasında gerçekleşen “Dijital Dönüşümde Kurumsal İş Uygulamaları” etkinliğinde üyelerimiz bir araya geldi.

IFS Türkiye Senior Account Manager Mert Akandere tarafından açılışı yapılan webinar, IFS Türkiye Presales Manager Burak Bayrakdar’ın konuşmasıyla devam etti. Üyelerimizden yaklaşık 20 katılımcıyla gerçekleşen etkinlikte dijital dönüşüm uygulamalarından, çeşitli sektörel gelişmelerden ve IFS’in sunduğu iş kolaylaştırıcı olanaklardan bahsedildi. Etkinlik soru-cevap bölümüyle tamamlandı.

Etkinliğe ilgi gösteren ve vakitlerini ayırıp birlikte gelişmemize katkı sağlayan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Gelecek etkinliklerimizde görüşebilmek dileğiyle…

*Üyelerimize bilgi ve deneyim sunacak çeşitli projeler için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda istek, dilek veya önerilerinize açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Üye Girişi