BEYSAD Üye Ziyaretlerinin Sıradaki Durakları Manisa ve İzmir Oldu
24-26.07.2023

Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD), yeni yönetimi ve yeni vizyonu ile üye ilişkilerini ön planda tutmaya devam ediyor. Yönetim Kurulu, üye ziyaretlerine geçtiğimiz hafta gerçekleşen Manisa ve İzmir ziyaretleri ile devam etti.

 

Yönetimlerinde üye ilişkilerini ön planda tutan BEYSAD 2023-2025 Yönetim Kurulu, üye ziyaretleri ile ilişkileri güçlendirmeye devam ediyor. Göreve geldikten sonra ilk ziyaretlerini geçtiğimiz ay Eskişehir’e yapan yönetim kurulu, 24-26 Temmuz’da Manisa ve İzmir merkezli üyelere ziyarette bulundu. BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yasemin Aksu, Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Başoğlu ve BEYSAD Genel Sekreteri Ayşegül Koç’un katıldığı ziyaretlerde; Valf, Teleset, Tora, Reka, Form Plastik, Ruba, Sipil, Kalmaksan, Vestel, Sabaf TMS Teknik Ambalaj, Saha Sac, Norm Fasteners, TKF Metal, Nas Plastik, Mutlu Metal ve Punteks ziyaret edildi. Aynı zamanda sivil toplum işbirliklerine de verilen önem ile Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ve Muradiye Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi de ziyaret programına dahil edildi. Akşam üye firmalardan temsilciler ile akşam yemeğinde buluşuldu, birlikte oldukça keyifli ve bağları güçlendiren bir yemek yenildi.

 

Gerçekleştirdikleri üye ziyaretlerine yönelik değerlendirmede bulunan BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yasemin Aksu görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “BEYSAD yeni yönetim kurulu olarak, üye ziyaretlerimize Manisa ve İzmir illerinde faaliyet gösteren üyelerimizle devam ettik. Hem beyaz eşya, hem de kardeş olarak nitelendirebileceğimiz iklimlendirme sektörünün yoğun üretim gösterdiği bu bölgede merkezi bulunan 16 üyemizle yakın temaslar kurarken; bir çok üyemizin de bu bölgede şubelerinin olduğunu biliyor olmakla birlikte yeni şubelerinin açılmış olduğunu görmek bizleri mutlu etti. Bu bağlamda Derneğimiz üye bilgilerinin güncellenmesinin faydalı olacağı düşüncesi ile, önümüzdeki haftalarda bir anket çalışması gerçekleştirerek, derneğimizin bilgi bankasını geliştirmeyi planlıyoruz.

 

Üyelerimizin yanı sıra değerli ana sanayilerimizden Vestel ile olan görüşmemizde sektörümüzün bugünü ve geleceği üzerine samimi paylaşımlar yapma imkanı bulduk ve Sayın Erdal Haspolat’ı yeni görevi için bizzat tebrik edebildik. Ayrıca üyelerimizin yoğunlukta olduğu Manisa ve Muradiye OSB yönetimlerinden de bölgelerindeki gelişmelerle ilgili bilgiler edindik.   

 

Yoğun takvimlerinde bizleri misafir eden bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, diğer şehirlerdeki üyelerimize ve paydaşlarımıza da en yakın zamanda benzer ziyaretler yapmayı hedefliyoruz.”

 

BEYSAD olarak, ziyaret programımızın organizasyonunu ve ev sahipliğini üstlenen Başoğlu Kablo Genel Müdürü Tolga Başoğlu’na gönülden teşekkür ederiz.

Üye Girişi