BEYSAD Tuzla Üyelerini ziyaret etti
09-11 Temmuz 2018

BEYSAD Yönetim Kurulu, geçtiğimiz Yönetim Kurulu Döneminden bu yana planladığı gibi üye ziyaretlerini sürdürüyor. Bu zamana dek 75 üye ziyareti gerçekleştirilmiş oldu.

Bu ziyaretler kapsamında ağırlıklı olarak biraraya gelmiş üyelerini yerlerinde ziyaret etmek ve bölgelerdeki üyelerine ulaşıp, çalışmalarını bizzat anlatabilmek ve onları dinleyebilmek üzere 2 ayda bir Yönetim Kurulu Toplantıları’nı Manisa, Eskişehir, Çerkezköy, Gebze, Tuzla gibi yerlerde yapmaya ve bu çerçevede, üye ziyaretlerine ek olarak o bölgedeki tüm üyelerin biraraya gelebileceği toplantılar gerçekleştirmeye devam ediliyor.

Bu vesile ile 9-10-11 Temmuz 2018 tarihlerinde de Tuzla üye ziyaretleri gerçekleşti. Ziyaretin ilk gününde BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir ve Genel Sekreter Sayın Ayşegül Koç’a YK Üyesi Sayın Tunç Yeloğlu eşlik ederken; ikinci gün ise YK Üyesi Sayın D. Yasemin Aksu eşlik ettiler. İki günde toplamda 15 üye firma ziyaret edildi. (Teknik Sac, Bimeks İthalat, Bimeks Çelik, Has Vida, Kayatel, Tekkan, Assan, Trakya Cam, Suptek, Albek, Festo, Normsan, Murat Cıvata, Nitto Otomotiv, Semiz Elektronik) Büyük memnuniyetle karşılanan ziyaretler, son derece verimli geçti ve bu vesile ile etkinlikleri takip edemeyen üyelere birinci ağızdan bilgi verme ve karşılıklı sohbet ve işbirliği geliştirebilme fırsatı sağlandı.

11 Temmuz sabah saatlerinde diğer BEYSAD YK üyeleri de Tuzla’ya geldiler ve Yönetim Kurulu Toplantısı Konveyör A.Ş. Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Günün 14.30-16.30 saatleri arasında ise yine büyük grup Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya ziyaret edilen firma yetkilileri, zaman kısıtları nedenli ziyareti kabul edemeyen firma yetkileri de katıldılar ve güzel bir sinerji oluşturuldu.

Toplantı YK Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in açılış konuşması ve tanışma ile başladı ve ardından YK Üyesi Sayın D. Yasemin Aksu, BEYSAD 2018 Faaliyetlerine ve sektöre ilişkin bir bilgilendirme sunumu yaptı ve toplantı, sohbetle sürdü.

Bu etkinlik için BEYSAD olarak, başta bu seyahatlerimizin organizasyonunda bize destek olan ve hem bir günlük ziyaretlerde, hem de grup toplantısında evsahipliği yapan YK Üyemiz Sayın D. Yasemin Aksu’ya, yine ziyaretlerimizin ilk gününde bizlerle olan YK üyemiz Sayın Tunç Yeloğlu’na ve Tuzla ziyaretlerimiz boyunca bizlere göstermiş oldukları güleryüzlü misafirperverlik için üyelerimize ve grup toplantısındaki tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Üye Girişi