BEYSAD tarafından İMMİB desteği ile “İhracata Yönelik Devlet Teşvikleri” konulu eğitim organize edildi…
13 Kasım 2013

Strateji Belgesi, hedefleri gerçekleştirme komitelerimizin çalışmaları sürüyor ve sizlerin ilgi ve faydasına sunuluyor. Ar-Ge Komitesinin eğitim programının ardından bu kez de Küresel Yan Sanayi Komitesi ve Küresel Rekabet Gücünün Artırılması Komitesi ortak çalışması ile 13.11.2013 Çarşamba (dün) İMMİB eğitim salonlarında “İhracatı Artırmaya Yönelik Devlet Destekleri” konu başlığı ile bir eğitim programı yapıldı ve programdan, üyelerimizin memnuniyetle ayrıldığı gözlendi.

Eğitime 12 üye firmamızdan 15 kişi, İmmib TET Birliğinden Hande Celayir katıldı ve evsahibi olarak da bizler orada hazır bulunduk. Eğitimi İmmib Devlet Yardımları Şubesi Şube Müdürü Sayın Remziye Ergün Kayılı verdi.

Eğitim şu konu başlıklarını içeren genel bir bilgilendirme olarak yapılmış olup, ayrıntılı eğitim alınmak istenen konular sizlerin de taleplerinizle tespit edilen başka bir günde sadece o konu üzerine verilebilecek.

  • Yurtdışında Düzenlenen Fuarlara Katılımın Desteklenmesi
  • Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği
  • Çevre Maliyetlerinin Desteklenmesi
  • Yurtdışı Birim, Marka ve Tanıtım Faaliyetlerinin Desteklenmesi
  • AR-GE Desteği (Genel bilgi)

Başta etkinliği organize etmemizde bizlere destek olan İMMİB yetkilileri olmak üzere, etkinliğe ilgi gösteren üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Not: Eğitimin sunumuna ulaşmak isteyenler BEYSAD ofisimize başvurup sunumu temin edebilirler.

Üye Girişi