BEYSAD Sürdürülebilirlik ve Çevre Komitesi ile Arçelik Etkinliği
21 Ekim 2021

BEYSAD olarak çevrim içi toplantılarımızla, sizler için titizlikle hazırlanmış konu ve konuklarla sizlere ulaşmayı sürdürüyoruz.

21 Ekim 2021 Perşembe günü 15.00-16.00 saat aralığında yapılan ve yaklaşık 85 kişinin katılım gösterdiği etkinlikte Sürdürülebilirlik ve Çevre Komitesi çalışmaları kapsamında Arçelik yetkilileri ile, “Sürdürülebilirlik nedir? Arçelik Tedarikçi Sürdürülebilirlik Uygulamaları, Enerji Verimliliği ve Yenilebilir Enerji Uygulamaları, Sera Gazı Envanteri Hesaplama Yönetim” konu başlıklarında oluşan yaklaşık 1.5 saat süren bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlik, BEYSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın F. Murat Öney’in açılış konuşması ile başladı ve BEYSAD olarak, komite özelinde bu konuya verilen önem, çalışmalar ve planlara ilişkin bilgilendirme yaptı. Sonrasında Arçelik Yetkililerinden Sayın Zaim Yolartıran sözü aldı ve kısa bir sunuma ek olarak programın moderasyonunu sürdürdü. Oldukça ilgi gören konu başlıklarına ilişkin daha ayrıntılı eğitimlere önümüzdeki aylarda da devam edilmesi konusunda ortak görüş oluştu.

Tüm etkinlik konuşmacılarımıza teşekkür ederiz.:
Sevgican KOÇ – Arçelik Sürdürülebilirlik Yöneticiliği
Zaim YOLARTIRAN - Arçelik Satınalma Direktörlüğü
Fatih MEMİŞ – Arçelik Enerji Yöneticiliği
Şebnem TANTAN - Arçelik Çevre Yöneticiliği
Elif ÖZKAN - Arçelik Çevre Yöneticiliği

Önemli bilgilendirmeler içeren bu etkinlik için başta Arçelik yetkilileri ve Sürdürülebilirlik ve Çevre Komitesi olmak üzere, etkinliğe yoğun ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

Üye Girişi