BEYSAD Strateji Belgesi Revize 2 için Eylem Planı Toplantısı yaptı
11 Şubat 2016

Uzun zamandır üzerinde büyük bir titizlikle çalışılmakta olunan Strateji Belgemizin ikinci revizyonu için dergimizin önceki sayfalarında da göreceğiniz üzere Arama Konferansımız yapıldı ve bu etkinlik ile birlikte çalışmalara yeniden hız verildi. Arama Konferansı raporunun tamamlanmasının ardından Eylem Planı’nı da yine ortak akılla tamamlamak istedik ve 11 Şubat 2016 Perşembe günü 09.30-18.00 saatleri arasında Marriott Hotel Asia’da tüm gün süren bir toplantı yapıldı.Moderatörlüğünü yine Milar Business Advisory Services’den Kerim Han Milar’ın yaptığı bu çalışma ile birlikte Strateji Belgemizin İkinci Revizyonu’nun altyapısı da tamamlanmış oldu.

Toplantıya başta Arçelik ve Vestel yetkilileri Sayın Hakan Salca, Sayın Seda Meriç, Sayın Gonca Eti, Sayın Tuba Çimenci olmak üzere eski ve yeni Yönetim Kurulu üyelerimiz, Komite liderlerimiz ve komite üyelerimizden çok değerli paydaşlarımız katıldılar.

“Strateji Belgesi’ni hep birlikte, büyük emeklerle buralara getirdik, daha iyisini yapabilmek için yeni önerilere, yeni bir eylem planına ihtiyaç var” diyerek biraraya gelen ve çok değerli görüş, öneri ve tecrübelerini bizlerle paylaşan tüm katılımcılarımıza ve Moderatörümüz Sayın Kerim Han Milar’a teşekkür ederiz.

Aynı gün yapılan Yönetim Kurulu toplantısı ile eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri biraraya geldiler ve 2010-2016 Dönemi BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bahadır Balkır ve 1993 yılından bu yana BEYSAD Başkan Vekilliği görevini yürüten Kurucu Üye Sayın Hasan Danişment şerefine bir yemek verildi. Evsahipliğini BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Burak Özaydemir’in yaptığı gecede, kısa bir Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı ve ardından BEYSAD etkinlikleri ve keyifli anılar üzerine sohbetler edildi.

Bu vesile ile Sayın Bahadır Balkır ve Sayın Hasan Danişment’e BEYSAD’a vermiş oldukları emekleri için bir kez daha teşekkür ediyoruz ve kendilerini her zaman yanımızda görmek istediğimizi bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Üye Girişi