BEYSAD SB (Strateji Belgesi) İzleme ve Yönlendirme Komitesi Toplantısı
12 Mart 2014

Bildiğiniz üzere BEYSAD Strateji Belgesi çalışmaları kapsamında Aralık ayında Bolu’da bir Arama Konferansı yapmış ve sonrasında orada da alınan ortak kararlar çerçevesinde yeni bir revize hazırlayacağımızı sizlere duyurmuştuk. Bu Arama Konferansımız sonrasında komite toplantılarımıza bu revizeyi tamamlayabilmek üzere ara verdik ve bu çalışmaya yoğunlaştık.

Paydaşımız Tria tarafından titizlikle hazırlanmış olan taslak revize dosyaları üzerine 5 komitemizin de tüm üyeleri titizlikle çalıştılar ve 12 Mart 2014 Çarşamba günü ana sanayi yetkililerimizin de aramızda olduğu tüm komite üyelerimizle birlikte bir kez daha İzleme ve Yönlendirme Komitesi toplantısı yaptık ve hazırlanan taslak metin üzerinden fikirlerimizi paylaşıp nihai kararı vermeye çalıştık.

Konuşulanlar kayıt altına alındı ve Tria Proje Müdürü Özra Gökçe tarafından titizlikle notları alındı. Bir sonraki süreçte konuşulanlar yeni bir metin haline getirilip, yeni bir kılavuz yol haritası olarak bizlerin çalışma yöntemi olacaktır. 5 hedeften 3 hedefe indirilen yeni çalışma sonrası, yeniden komiteler oluşturulacak ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edilecektir.

Bu süreçlerde çeşitli etkinlikler yaptık, anket çalışmaları yaptık, bazı konularda fikirlerinize başvurduk. Bu süreçte desteklerinizi bizlerden esirgemediğiniz için hepinize teşekkür ediyor, işbirliğimizin bu verimli ortamda, aynı şekilde keyifle ve heyecanla sürmesini temenni ediyoruz. 

Üye Girişi