BEYSAD Sanayi 4.0 Komitesi Ve Gençbeysadlılar Üyeleri infoTRON'da Buluştu
17 Ağustos 2022

BEYSAD Sanayi 4.0 Komitesi kapsamında, bu komite üyelerimizle birlikte, GençBEYSADlı üyelerimizin de bizlerle olduğu infoTRON etkinliğini fiziksel olarak 17 Ağustos tarihinde gerçekleştirdik.

En yeni üyelerimizden infoTRON 3D Teknoloji Çözümleri firması tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme süreçlerinde dünyanın en ileri 3B teknolojilerini ​kullanarak, geliştirerek ve çözüm odaklı sunarak;​ Türk Sanayii'nin dünya çapında fark yaratan ​rekabetçi ürünler geliştirmesini sağlıyor.

Program 16 kişilik katılıma ek olarak, infoTRON’un genç, dinamik ekibiyle birlikte son derece verimli geçti. İlk olarak Genel Müdür Sayın Esra Öztezcan kısa bir açılış konuşması yaptı ve ardından Satış Yöneticisi ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emeği olan Sayın Cem Sagun ve Dijital Satış ve Pazarlama Müdürü Sayın Rüveyda Tunalı kısa hoşgeldiniz konuşması yaptılar.

Sonrasında; CATIA yazılımı, sanal gerçeklik ve RoT uygulamaları, tersine mühendislik ve 3D tarama teknolojileri, metal eklemeli imalat uygulamaları, üretime yardımcı ekipmanlar, +90 3B dijital fabrika üzerine çok faydalı teknik sunumlar gerçekleştirildi. Verilen kısa arada, teknik gezi yapıldı ve oldukça da ilgi gördü.

Genel Merkezde yapılan bu programın ardından, sunumlarda sözü geçen Türkiye'nin en yüksek kapasiteye sahip dijital fabrikası +90 3B Dijital Fabrika gezisi ile program sona erdi.

Misafirperverlikleri için Esra Öztezcan, Cem Sagun ve Rüveyda Tunalı nezlinde genç ve dinamik infoTRON ekibine, katılımcı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Üye Girişi