BEYSAD Sanayi 4.0 Komitesi, “Flexlink Tanışma ve Çözüm Önerileri Paylaşım” Toplantısı
13 Ocak 2022

BEYSAD olarak çevrim içi toplantılarımızla, sizler için titizlikle hazırlanmış konu ve konuklarla sizlere ulaşmayı sürdürüyoruz.

13 Ocak 2022 Perşembe günü 14.00-15.00 saat aralığında, BEYSAD Sanayi 4.0 Komitesi çalışmaları kapsamında FlexLink firmasından Sayın Can Hasırcı konuğumuz oldu. Yaklaşık 25 ilgili üye firma yetkilisinin katılım gösterdiği toplantıda, "Beyaz Eşya ana ve yan sanayisi için Flexlink'in montaj hatları ve üretim lojistigi hakkında konveyör ve otomasyon çözümleri"ne ilişkin daha ayrıntılı bilgi alma fırsatı sağlandı.

"Flexlink, akıllı konveyörler ile montaj hatlarınızı yeniden tasarlıyor ve dijital dönüşümünüzü hızlandırıyor. Flexlink, modularite, izlenebilirlik, verimlilik, devamlı akış avantajları ile montaj hatlarınızı 3D olarak yeniden tasarlıyor ve simule ediyor."

Etkinlik, BEYSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sanayi 4.0 Komite Liderlerinden Sayın Eray Gönenli’nin hoşgeldiniz konuşması ile başladı. Sonrasında, yapılan Flexlink sunumu ardından sohbet şeklinde, ayrıntılı soru-cevap bölümü gerçekleştirildi. Flexlink ile proje yapan ya da yapmak üzere çalışmalara başlanan üyelerimizin referans cümleleri de toplantıya dinamizm kattı. Son olarak kapanış konuşması da BEYSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Sanayi 4.0 Komite Liderlerinden Sayın D. Yasemin Aksu tarafından yapıldı. Yasemin Hanım da hem genel BEYSAD komite çalışmalarına ilişkin bilgi verdi hem de Sanayi 4.0 Komitemizde olmayan üyelerimize komitelere dahil olabileceklerini hatırlattı.

Önemli bilgilendirmeler içeren bu etkinlik için başta FlexLink yetkilileri ve Sanayi 4.0 Komitesi üyeleri olmak üzere, etkinliğe ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

Üye Girişi