BEYSAD online olarak da olsa 100'ün üzerinde üye görüşmesi gerçekleştirdi
Eylül-Ekim 2020

Pandeminin başından bu yana online toplantılarımız ile tüm üyelerimize ulaşmaya özen gösterdik. Yönetim Kurulu Toplantılarımızı haftalık aralıklarla online yaparak, üyelerimize ve sektöre faydalı olmaya çalıştık.
 
Normalleşme kapsamında belirlediğimiz Genel Kurul tarihimizde üyelerimizle bir araya gelebilmek için hazırlıklarımızı yapmışken, sonrasında resmi düzenleme ile maalesef toplantımızı iptal etmek durumunda kaldık.
 
Bu bağlamda online olarak da olsa üyelerimizle biraraya gelebilmek, BEYSAD Faaliyetlerine ilişkin bilgi paylaşabilmek ve önümüzdeki günlerdeki sektörel beklentilere ilişkin görüşebilmek için istişare ağırlıklı toplantılar planladık. İlkini Genişletilmiş Yönetim Kurulu Üyelerimizle yapmış olduğumuz bu toplantılarda, tüm katılımcılarımızın söz alabilmesine olanak verebilmek için de bu toplantı programlarımızı ortalama 15-20 kişilik gruplarla bölgesel olarak şekillendirdik.

Bu kapsamda, Genişletilmiş Yönetim Kurulumuza ek olarak 7 toplantı ile tüm üyelerimizle birarada olabilmeyi amaçladık.

Bu kapsamda şimdiye dek 100’ün üzerinde üye firma yetkilimiz ile biraraya geldik. Her Toplantıya mümkün olduğunca BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Burak Özaydemir’e ek olarak ilgili bölgelerde faaliyet gösteren Yönetim Kurulu Üyelerimiz eşlik ettiler. Program, BEYSAD’ın son 1 yıllık faaliyetlerini paylaştığı bir sunum ile başlayıp, her üyemize söz verilerek ilerledi.

Bu vesile ile birbirini tanımayan üyelerimiz tanışmış oldular, bizler kendimizi ifade edebildik, üyelerimizden ek bilgi, tecrübe, görüş ve öneriler alabildik ve onların soruları varsa, hep birlikte çözüm önerilerinde bulunduk.

Son derece verimli geçen toplantılara katılım ve katkı yapan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Üye Girişi