BEYSAD Manisa Üye Ziyaretlerini Tamamladı
10-12 Mayıs 2017

BEYSAD 2016-2018 Yönetim Kurulu, 20 Nisan 2017’de yapmış olduğu Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı ile ilk görev yılını tamamlamış oldu. İlk yılı yoğun olarak etkinliklere ayıran BEYSAD Yönetimi uluslararasılaşma ve Sanayi 4.0 ana konuları kapsamında oldukça önemli etkinlikleri tamamladı ve bunu hem Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan konuşma ve sunumlar ile, hem de hazırlanan faaliyet kitabı aracılığıyla tüm paydaşları ile, büyük gurur ve “Teşekkür” ile paylaştı.
 
BEYSAD YK, Yeni görev yılında ise bazı lokasyonlarda ağırlıklı olarak biraraya gelmiş üyelerini yerlerinde ziyaret etmek ve bölgelerdeki üyelerine ulaşıp, çalışmalarını bizzat anlatabilmek ve onları dinleyebilmek üzere 2 ayda bir Yönetim Kurulu Toplantıları’nı Manisa, Eskişehir, Çerkezköy, Gebze gibi yerlerde yapmaya ve bu çerçevede, üye ziyaretlerine ek olarak o bölgedeki tüm üyelerin biraraya gelebileceği toplantılar gerçekleştirmeye karar verdi. 
 
Bu vesile ile 10-11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde BEYSAD Manisa’da idi. BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir, YK Üyesi Sayın Hasan Okyar Bayraktar ve Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Ayşegül Koç, ilk 2 günü üye ziyaretlerine ayırdılar ve zamanı müsait olup, ziyarete randevu verebilen 14 üye firma yetkilisini yerlerinde ziyaret ettiler. (Neka Kalıp, Ruba Pres, Reka, Odsel, Dizayn Optimum, Sabaf, Teleset, Sarıgözoğlu, Form Plastik, Kalmaksan, Sertur Plastik, Spek, TMS Teknik Ambalaj, Deka Elektroteknik) Büyük memnuniyetle karşılanan ziyaretler, son derece verimli geçti ve bu vesile ile etkinlikleri takip edemeyen üyelere birinci ağızdan bilgi verme ve karşılıklı sohbet ve işbirliği geliştirebilme fırsatı sağlandı.
 
12 Mayıs sabahtan diğer BEYSAD YK üyeleri de Manisa’ya geldiler ve Yönetim Kurulu Toplantısı Sipil Group Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Günün 14.30-16.00 saatleri arasında ise yine Sipil Group Salonu’nda büyük grup Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya ziyaret edilen firma yetkilileri, zaman kısıtları nedenli ziyareti kabul edemeyen firma yetkileri, üye adayı firma yetkilileri de katıldılar ve güzel bir sinerji oluşturuldu.
 
Toplantı YK Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in açılış konuşması ile başlayıp; Genel Kurul kısa filmi ile sürdü. Ardından YK Üyesi ve evsahibi Sayın Hasan Okyar Bayraktar, BEYSAD 2016 Faaliyetlerine ve sektöre ilişkin bir bilgilendirme sunumu yaptı ve toplantı, herkesin birbirini tanıtması ve sohbetle sürdü.
 
Bu etkinlik için BEYSAD olarak başta evsahibi Sipil Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı Bayraktar ve bizlerden güleryüz ve desteklerini esirgemeyen firma çalışanları olmak üzere, 3 gün boyunca bizlere eşlik eden YK Üyemiz Sayın Hasan Okyar Bayraktar’a, Manisa ziyaretlerimiz boyunca bizlere göstermiş oldukları güleryüzlü misafirperverlik için üyelerimize ve grup toplantısındaki tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. 
 

Üye Girişi