BEYSAD Gebze üyelerini ziyaret etti
8-9-10 Kasım 2017

Geçtiğimiz aylarda Silivri, Çorlu, Çerkezköy üye ziyaretlerinde de belirttiğimiz üzere, BEYSAD 2016-2018 Yönetim Kurulu, 20 Nisan 2017’de yapmış olduğu Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı ile ilk görev yılını tamamlamış oldu. İlk yılı yoğun olarak etkinliklere ayıran BEYSAD Yönetimi uluslararasılaşma ve Sanayi 4.0 ana konuları kapsamında oldukça önemli etkinlikleri tamamladı ve bunu hem Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan konuşma ve sunumlar ile, hem de hazırlanan faaliyet kitabı aracılığıyla tüm paydaşları ile, büyük gurur ve “Teşekkür” ile paylaştı.

BEYSAD YK, Yeni görev yılında ise bazı lokasyonlarda ağırlıklı olarak biraraya gelmiş üyelerini yerlerinde ziyaret etmek ve bölgelerdeki üyelerine ulaşıp, çalışmalarını bizzat anlatabilmek ve onları dinleyebilmek üzere 2 ayda bir Yönetim Kurulu Toplantıları’nı Manisa, Eskişehir, Çerkezköy, Gebze gibi yerlerde yapmaya ve bu çerçevede, üye ziyaretlerine ek olarak o bölgedeki tüm üyelerin biraraya gelebileceği toplantılar gerçekleştirmeye karar verdi.

Bu vesile ile 13-14-15 Eylül 2017 tarihlerinde BEYSAD Silivri, Çorlu, Çerkezköy’de idi. Bu kez de 8-9-10 Kasım 2017 tarihlerinde de Gebze üyelerini ziyaret etti. Ziyaretin ilk gününde BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir ve Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Ayşegül Koç’a YK Üyesi Sayın Tunç Yeloğlu eşlik ederken; ikinci gün ise YK Başkan Yardımcısı Sayın Erdoğan eşlik ettiler. İki günde toplamda 15 üye firma ziyaret edildi. (Deka Elektroteknik, Tekno Kauçuk, Bant Boru, ICM Enerji, Sarkuysan, Egebant, Sisan, Chemetall, A Raymond, KDS Kokil, Tut Kelepçe, Telform, Else, Conta Elastik, Pulver) Büyük memnuniyetle karşılanan ziyaretler, son derece verimli geçti ve bu vesile ile etkinlikleri takip edemeyen üyelere birinci ağızdan bilgi verme ve karşılıklı sohbet ve işbirliği geliştirebilme fırsatı sağlandı.

10 Kasım sabah saatlerinde diğer BEYSAD YK üyeleri de Gebze’ye geldiler ve Yönetim Kurulu Toplantısı Akım Metal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Günün 14.30-16.30 saatleri arasında ise yine aynı Salon’da büyük grup Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya ziyaret edilen firma yetkilileri, zaman kısıtları nedenli ziyareti kabul edemeyen firma yetkileri, üye adayı firma yetkilileri de katıldılar ve güzel bir sinerji oluşturuldu.

Toplantı YK Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in açılış konuşması ile başlayıp; Genel Kurul kısa filmi ile sürdü. Ardından YK Üyesi Sayın Sefa Böyet, BEYSAD 2016 Faaliyetlerine ve sektöre ilişkin bir bilgilendirme sunumu yaptı ve toplantı, herkesin birbirini tanıtması ve sohbetle sürdü.

Bu etkinlik için BEYSAD olarak, başta 3 gün boyunca bizlere eşlik eden YK Başkan Yardımcımız Sayın Erdoğan Kalay’a, YK Üyesi Sayın Tunç Yeloğlu’na; toplantı evsahiplikleri için Sayın Sefa Böyet’e; Gebze ziyaretlerimiz boyunca bizlere göstermiş oldukları güleryüzlü misafirperverlik için üyelerimize ve grup toplantısındaki tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Üye Girişi