BEYSAD Eskişehir Üyelerini Ziyaret Etti
12-14 Temmuz 2017

Geçtiğimiz aylarda Manisa üye ziyaretlerinde de belirttiğimiz üzere, BEYSAD 2016-2018 Yönetim Kurulu, 20 Nisan 2017’de yapmış olduğu Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı ile ilk görev yılını tamamlamış oldu. İlk yılı yoğun olarak etkinliklere ayıran BEYSAD Yönetimi uluslararasılaşma ve Sanayi 4.0 ana konuları kapsamında oldukça önemli etkinlikleri tamamladı ve bunu hem Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan konuşma ve sunumlar ile, hem de hazırlanan faaliyet kitabı aracılığıyla tüm paydaşları ile, büyük gurur ve “Teşekkür” ile paylaştı.
 
BEYSAD YK, Yeni görev yılında ise bazı lokasyonlarda ağırlıklı olarak biraraya gelmiş üyelerini yerlerinde ziyaret etmek ve bölgelerdeki üyelerine ulaşıp, çalışmalarını bizzat anlatabilmek ve onları dinleyebilmek üzere 2 ayda bir Yönetim Kurulu Toplantıları’nı Manisa, Eskişehir, Çerkezköy, Gebze gibi yerlerde yapmaya ve bu çerçevede, üye ziyaretlerine ek olarak o bölgedeki tüm üyelerin biraraya gelebileceği toplantılar gerçekleştirmeye karar verdi. 
 
Bu vesile ile 10-11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde BEYSAD Manisa’da idi. Bu kez de 12-13-14 Temmuz 2017 tarihlerinde de Eskişehir üyeleriniz ziyaret etti. BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir, YK Üyesi Sayın Sayat Çakır ve Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Ayşegül Koç, ilk 2 günü üye ziyaretlerine ayırdılar ve zamanı müsait olup, ziyarete randevu verebilen 13 üye firma yetkilisini yerlerinde ziyaret ettiler. (Epta Elektrik, Ay Plastik, Mercan Kauçuk, Anot Makine, Tanatar Kalıp, Gürbüz endüstriyel, Korel Elektronik Can Conta, Esalba Metal, Gençler Kablo, Boyplast Boya, Düşlersan Metal, Güler Metal)  Büyük memnuniyetle karşılanan ziyaretler, son derece verimli geçti ve bu vesile ile etkinlikleri takip edemeyen üyelere birinci ağızdan bilgi verme ve karşılıklı sohbet ve işbirliği geliştirebilme fırsatı sağlandı.
 
14 Temmuz sabahtan diğer BEYSAD YK üyeleri de Eskişehir’e geldiler ve Yönetim Kurulu Toplantısı Endel Grup Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Günün 14.30-16.30 saatleri arasında ise Eskişehir sanayi Odası Toplantı Salonu’nda büyük grup Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya ziyaret edilen firma yetkilileri, zaman kısıtları nedenli ziyareti kabul edemeyen firma yetkileri, üye adayı firma yetkilileri de katıldılar ve güzel bir sinerji oluşturuldu.
 
Toplantı YK Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in açılış konuşması ile başlayıp; Genel Kurul kısa filmi ile sürdü. Ardından YK Üyesi Sayın Sayat Çakır, BEYSAD 2016 Faaliyetlerine ve sektöre ilişkin bir bilgilendirme sunumu yaptı ve toplantı, herkesin birbirini tanıtması ve sohbetle sürdü.
 
Bu etkinlik için BEYSAD olarak, başta 3 gün boyunca bizlere eşlik eden YK Üyemiz Sayın Sayat Çakır’a, Eskişehir ziyaretlerimiz boyunca bizlere göstermiş oldukları güleryüzlü misafirperverlik için üyelerimize ve grup toplantısındaki tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Üye Girişi