BEYSAD, Borçelik Ziyareti www.borcelik.com‘da…
Şubat 2011

 BEYSAD üye ziyaretleri kapsamında, 17 Şubat 2011’de Gemlik’de ziyaret edilen üyemiz Borçelik, BEYSAD ziyaretini web sayfalarında haber yapmışlardır. Aşağıdaki linkten takip edilebilir. 

http://www.borcelik.com/turkce/haberler/haber.aspx?SectionId=3&ContentId=216

 

BEYSAD - BORÇELİK ZİYARETİ

1993 yılında Beyaz Eşya Üreticilerine yan sanayi olarak çalışan kuruluşların biraraya gelmesi ile ortak problemleri aynı çatı altında daha etkin çözmek maksadıyla kurulan BEYSAD, bugün 144 üyesiyle Türkiye’nin önde gelen sanayi birliklerinden bir tanesidir. 

Avrupa’daki Beyaz Eşya üretim miktarı olarak en büyük 2 ülkeden biri olan, birinciliğe koşan Türkiye’nin, yabancı kökenli Ana Sanayi yatırımlarında tercih edilen coğrafya olmasının önemli faktörlerinden bir tanesi de, Yan Sanayi yapısının güçlü ve tecrübeli oluşu ile BEYSAD oluşumunda da ortaya koyduğu organize faaliyet yeteneğidir. Borçelik’in hizmet sunduğu stratejik sektörleri arasında Otomotiv ile birlikte en önemli sırada bulunan Beyaz Eşya sektöründeki bu oluşuma, 1995 yılında Birlik Galvaniz olarak başlayan üyeliği, 2002 yılında Borçelik’e devrolarak devam etmektedir. 

6 Nisan 2010 tarihinde yapılan Genel Kurul ile BEYSAD başkanlık görevini Murat Önay’dan devralan Bahadır Balkır hem yeni projeleri tanıtmak, hem de üyeleri bizzat işyerlerinde tanımak adına üye firmalara ziyaretler gerçekleştirmektedir. 

Bu kapsamda 17 Şubat 2011 tarihinde de Borçelik’i BEYSAD Genel Başkan Yardımcısı Hasan Danişment ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşegül Koç ile birlikte ziyaret etmiştir.

Üye Girişi