BEYSAD Ankara-Bolu üyelerini ziyaret etti
8-9 Ağustos 2018

BEYSAD Yönetim Kurulu, geçtiğimiz Yönetim Kurulu Döneminden bu yana planladığı gibi üye ziyaretlerini sürdürüyor. Bu zamana dek 90 üye ziyareti gerçekleştirilmiş oldu.

Bu ziyaretler kapsamında ağırlıklı olarak biraraya gelmiş üyelerini yerlerinde ziyaret etmek ve bölgelerdeki üyelerine ulaşıp, çalışmalarını bizzat anlatabilmek ve onları dinleyebilmek üzere 2 ayda bir Yönetim Kurulu Toplantıları’nı Manisa, Eskişehir, Çerkezköy, Gebze, Tuzla gibi yerlerde yapmaya ve bu çerçevede, üye ziyaretlerine ek olarak o bölgedeki tüm üyelerin biraraya gelebileceği toplantılar gerçekleştirmeye devam ediliyor.

Bu vesile ile 8-9 Ağustos 2018 tarihlerinde de Ankara-Bolu üye ziyaretleri gerçekleşti. Ziyaretin ilk gününde BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’e Genel Sekreter Sayın Ayşegül Koç eşlik ederken; ikinci gün ise YK Üyesi Sayın Tunç Yeloğlu ve Hasan Okyar Bayraktar eşlik ettiler. İki günde toplamda 12 üye firma ziyaret edildi. (Fırat Plastik, Karel, İba Kimya, Mefa Endüstri, Balçık Isı, Bolparsan, Öziş, Tansel Elektrik, Balorman, Başoğlu, Acron, Promet) Büyük memnuniyetle karşılanan ziyaretler, son derece verimli geçti ve bu vesile ile etkinlikleri takip edemeyen üyelere birinci ağızdan bilgi verme ve karşılıklı sohbet ve işbirliği geliştirebilme fırsatı sağlandı.

09 Ağustos öğleden sonra diğer BEYSAD YK üyeleri ile yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı  ardından Bolu Gazelle Resort & Spa Hotel’de Bolu üyelerimiz ile yemekli toplantı gerçekleştirildi.

Toplantı YK Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in açılış konuşması ve tanışma ile başladı ve ardından YK Üyesi Sayın Hasan Okyar Bayraktar, BEYSAD Faaliyetlerine ve sektöre ilişkin bir bilgilendirme sunumu yaptı ve toplantı, yemek ve sohbetle sürdü.

Bu etkinlik için başta, ziyaretlerimizin ikinci gününde bizlerle olan YK Üyelerimiz Sayın Tunç Yeloğlu’na ve Sayın Hasan Okyar Bayraktar’a ve elbette hem Ankara’da hem de Bolu’da, ziyaretlerimiz boyunca bizlere göstermiş oldukları güleryüzlü misafirperverlik için üyelerimize ve grup toplantısındaki tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
 

Üye Girişi