BEYSAD, Anadolu Üniversitesi ile işbirliği yaptı
10 Mart 2015

Bir başka imza törenimiz de Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile 10 Mart 2015 Salı günü yapıldı. 

İmza Töreninde; Anadolu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. A. Savaş Koparal, ARİNKOM Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. M. Ersan Pütün, ARİNKOM Genel Koordinatörü Sayın Mehmet Hakan Dağ, ARİNKOM Teknoloji Transferi Grup Yöneticisi Sayın Orkun Başkan evsahipliği yaptılar. Programa, BEYSAD adına BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bahadır Balkır, BEYSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Burak Özaydemir ve BEYSAD Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Ayşegül Koç katıldılar.

İmza töreni sırasında yapılan toplantı son derece verimli ve keyifli geçti. Anadolu Üniversitesi’ni ve yapılan faydalı projelerini öğrenme fırsatı bulduk. 2 milyon 600 bin civarında öğrencisi olduğunu, bu kişilerden 400.000 kişinin ikinci üniversite okumakta olduğunu, bir beyin cerrahının, doktorluğa ek olarak, felsefe bölümünü bitirip bir felsefe dergisinde yazmakta olduğunu, engelli öğrencilerin sınav hizmetinin evinde verildiğini ve daha pekçok önemli hikayeyi dinleme fırsatı bulduk.

Güzel işbirlikleri yapabileceğimize inanıyoruz ve her projemizde olduğu gibi yine siz değerli üyelerimizin katkılarını ve üniversiteler ile birebir kontak kurmalarını arzu ediyoruz.

Üye Girişi