BEYSAD Ana Sanayi-Tedarikçi buluşmaları etkinliğinin üçüncü konuğu Haier Europe Türkiye oldu
19 Ağustos 2021

2021 yılı iş planımız kapsamında üyelerimizi Ana Sanayi Yetkililerimizle buluşturmayı planladık. Ana Sanayi-Tedarikçi Buluşmaları etkinliklerinin amacı; ana sanayilerimiz ile üyelerimizin iletişimini güçlendirmeye destek olmanın yanında, bugün ve geleceğe yönelik bilgi ve önerilerini üyelerimize aktarmalarına vesile olabilmek…
 
Etkinliklerimizin üçüncü konuğu; Haier Europe Türkiye olup konuşmacılar; Satınalma Direktörü Sayın Maurizio Lanzara ve Satınalma Müdürü Sayın Tamer Akdeniz idi.

19 Ağustos 2021 Perşembe günü 11.00-12.00 saat aralığında yapılan ve yaklaşık 70 kişinin katılım gösterdiği etkinlik ilk olarak BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in hoşgeldiniz konuşması ile başladı ve ardından Sayın Maurizio Lanzara kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Bay Lanzara sunumunda, Haier Europe hakkında geniş bilgilendirme, Dünyadaki yeri ve Türkiye yatırımları üzerine önemli bilgiler paylaştı. Soru-cevap bölümünde Sayın Tamer Akdeniz de samimi açıklamalarda bulundu ve her iki konuğumuz da soruları içtenlikle yanıtladılar.

 Önemli bilgilendirmeler içeren bu etkinlik için başta Haier Europe Türkiye  yetkilileri olmak üzere, etkinliğe yoğun ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.
 

Üye Girişi