BEYSAD Ana Sanayi-Tedarikçi buluşmaları etkinliğinin ilk konuğu Arçelik oldu
24 Mayıs 2021

Yeni iş planımız kapsamında üyelerimizi Ana Sanayi Yetkililerimizle buluşturmayı planladık. Ana Sanayi-Tedarikçi Buluşmaları etkinliklerinin amacı; ana sanayilerimiz ile üyelerimizin iletişimini güçlendirmeye destek olmanın yanında, bugün ve geleceğe yönelik bilgi ve önerilerini üyelerimize aktarmalarına vesile olabilmek…

Etkinliklerimizin ilk konuğu; Arçelik A.Ş. olup konuşmacılar; Satınalma Direktörü Sayın Hakan Kozan; Kalite, Sürdürülebilirlik ve Resmi İşler Direktörü Sayın Fatih Özkadı ve Satınalma Proses Grup Yöneticisi Sayın Cenker Tezel idi.

Yaklaşık 150 kişinin katılım gösterdiği etkinlik ilk olarak BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in hoşgeldniz konuşması ile başladı ve ardından konukların sunumlarına geçildi. Sunumların ardından yapıan soru-cevap ile verimli bir toplantı tamamlanmış oldu. 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü 11.30-12.30 saat aralığında yapılan etkinlikteki sunumlar kapsamında, Arçelik perspektifinden AB Yeşil Mutabakat, yeni projeler ve üretimin geleceği; pandemi yönetimine ilişkin bilgilendirme ve gelecek projeksiyonlarına ek olarak; kalite, enerji verimliliği ve yerlileştirme projeleri gibi geniş perspektifte bilgi alma fırsatı sağlandı.
 
Önemli bilgilendirmeler içeren bu etkinlik için başta Arçelik yetkilileri olmak üzere, etkinliğe yoğun ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

BEYSAD (Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği) olarak 2021 yılında da pandemi sürecinin başından bu yana yapmakta olduğumuz online toplantı programlarımıza devam ediyoruz. Üyelerimiz için özenle konu başlıkları ve yetkin konuklar temin etmek için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu konuda her zaman görüş ve önerilerinize açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
 

Üye Girişi