BEYSAD Ana Sanayi-Tedarikçi buluşmaları etkinliğinin ikinci konuğu Vestel Beyaz Eşya A.Ş. oldu
30 Haziran 2021

Yeni iş planımız kapsamında üyelerimizi Ana Sanayi Yetkililerimizle buluşturmayı planladık. Ana Sanayi-Tedarikçi Buluşmaları etkinliklerinin amacı; ana sanayilerimiz ile üyelerimizin iletişimini güçlendirmeye destek olmanın yanında, bugün ve geleceğe yönelik bilgi ve önerilerini üyelerimize aktarmalarına vesile olabilmek…
 
Etkinliklerimizin ikinci konuğu; Vestel Beyaz Eşya A.Ş. olup konuşmacılar; Satınalma Genel Müdür Yardımcısı Sayın Özgür Yılmaz; Satınalma Müdürü Sayın Evren Bal; Satınalma Müdürü Sayın Hüsna Yaşar idi. Etkinlikte ayrıca Satınalma Müdürü Sayın Onur Candemir ve Sayın Tugay İpek de aramızda bulundular.

Yaklaşık 85 kişinin katılım gösterdiği etkinlik ilk olarak BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir’in hoşgeldiniz konuşması ile başladı ve ardından konukların sunumlarına geçildi. Sunumların ardından yapılan soru-cevap ile verimli bir toplantı tamamlanmış oldu. 30 Haziran 2021 Çarşamba günü 11.00-12.00 saat aralığında yapılan etkinlikteki sunumlar kapsamında, Vestel Beyaz Eşya A.Ş. perspektifinden AB Yeşil Mutabakat, yeni projeler ve üretimin geleceği; pandemi yönetimine ilişkin bilgilendirme ve gelecek projeksiyonlarına ek olarak; kalite, enerji verimliliği ve yerlileştirme projeleri gibi geniş perspektifte bilgi alma fırsatı sağlandı.
 
Önemli bilgilendirmeler içeren bu etkinlik için başta Vestel Beyaz Eşya A.Ş. yetkilileri olmak üzere, etkinliğe yoğun ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz ve başka etkinliklerimizde görüşebilmeyi dileriz.

BEYSAD (Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği) olarak 2021 yılında da pandemi sürecinin başından bu yana yapmakta olduğumuz online toplantı programlarımıza devam ediyoruz. Üyelerimiz için özenle konu başlıkları ve yetkin konuklar temin etmek için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu konuda her zaman görüş ve önerilerinize açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Üye Girişi