BEYSAD 27. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı
26 Mart 2021

BEYSAD Yeni Dönem Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları Seçildi

Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD) 26 Mart 2021 Cuma günü Hilton Bosphorus Otel Harbiye’de yaptığı 27’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı ile Yeni Yönetim Kurulu’nu seçti…

Yaklaşık 30 üye firma yetkililerinin katılımları ile pandemi kurallarına özenle dikkat edilerek gerçekleştirilen toplantı, gündem gereğince açılış ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ile başladı. Sonrasında Başkanlık Divanı’nın seçilmesine geçildi. Sayın Murat Önay, Sayın Çiğdem Temizkan ve Sayın Merve Yorgancılar, öneri üzerine Divan’a seçildiler.

Divan Başkanı’nın toplantıyı yönlendirmesi doğrultusunda BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ş. Burak Özaydemir kürsüye davet edildi ve konuklara bir açılış konuşması yaptı; ardından 2019-2020 yılı BEYSAD Faaliyetlerini özetle sundu.

Ardından, gündem gereğince 2019-2020 yılı bilanço ve gelir-gider hesapları ve 2021 yılı taslak  bütçesi BEYSAD YK Üyesi Sayın Sefa Böyet tarafından sunuldu; Denetleme Kurulu Raporu, Denetleme Kurulu Başkanı Sayın M. Bahadır Balkır tarafından okundu. Çalışmalar oya sunuldu. Oy birliğiyle kabul edildi.

Gündem gereği, “Dernek amaçlarını gerçekleştirmek ve sürdürebilirliğini sağlamak için iktisadi işletme kurmak, işletmek ve ticari şirket kurmak, kurulu şirketlere ortak olmak” maddesine ilişkin öneri ve ardından, Özyeğin Üniversitesi ortaklık yapısı ile şirket kurulmasına ilişkin karar oy birliği ile kabul edildi.

Son olarak, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyelerinin seçimine geçildi ve aşağıda bilgilerinize sunulan listeler oy birliği ile kabul edildi. 


BEYSAD 2021-2023 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1.

Ş. BURAK ÖZAYDEMİR

1.

AYDIN ARGUN

2.

F. MURAT ÖNEY

2.

TOLGA BAŞOĞLU

3.

D. YASEMİN AKSU

3.

SEDATCAN AR

4.

SEFA BÖYET

4.

BUKET K. BÖKE

5.

ERDOĞAN KALAY

5.

N. ERKAN DAL

6.

TUNÇ YELOĞLU

6.

TUFAN DENİZ

7.

SAYAT ÇAKIR

7.

TOLGA KARAAĞAÇLI

8.

TUĞBA ÖZALP

8.

DAMLA DARICI

9.

ERAY GÖNENLİ

9.

BEGÜM ATALAY

BEYSAD 2021-2023 DÖNEMİ DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

 

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER

1.

M. BAHADIR BALKIR

1.

MURAT FIRAT

2.

SEMAVİ YORGANCILAR

2.

METİN SARAÇ

3.

HAMDİ EREM

3.

GÖKHAN TURHAN

BEYSAD 2021-2023 DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELER

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELER

1.

HASAN BASRİ AKSU

1.

İSMAİL H. ÖZDOĞAN

2.

ORHAN YELOĞLU

2.

FAHİR G. HAN

3.

BESİM T. OKTAYER

3.

AŞKIN K. KORUCU

Toplantı kapanışının öncesinde; Besim T. Oktayer, M. Bahadır Balkır, Batu Balkır, Merve Yorgancılar, Sefa Böyet, D. Yasemin Aksu söz aldılar ve geçmişten geleceğe BEYSAD’a ilişkin sohbetler edildi; güzel paylaşımlar yapıldı. Son olarak Ş. Burak Özaydemir söz alarak haziruna teşekkür konuşması yaptı. 

Genel Kurul sonrası yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nda BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Burak Özaydemir bir kez daha Başkanlığa seçilirken; F. Murat Öney ve D. Yasemin Aksu Başkan Vekilliklerine; Sefa Böyet de Sayman Üyeliğe seçildi.

Yeni dönemin tüm üyelerimize ve paydaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

Üye Girişi