Arma Filtre A.Ş., Electrolux Firmasının 2020 Dünya En İyi Tedarikçiler “Consumer Experience: Taste” Kategorisinde Ödül Aldı
Aralık 2020

Geçtiğimiz haftalarda yayınlamış olduğumuz bültenimizde,
Electrolux firmasının, her yıl Dünya genelinde tedarikçileri arasında 5 değişik kategoride yapılan En İyi Tedarikçi Ödülü sıralamasında üyemiz Arma Filtre’nin 10 finalist firmadan biri olduğunu büyük bir gururla paylaşmış ve başarılar dilemiştik.

Arma Filtre A.Ş, 5 segmentten biri olan “Consumer Experience: Taste” kategorisinde ödül almaya hak kazanmıştır. Üyemizi gönülden kutluyoruz ve başarılarının sürmesini diliyoruz.

Değerlendirme kriterleri; Electrolux ile ciro, kaç yıldır çalışıldığı, teknolojik gelişme ve inovasyon, marka değerini arttıracak katkılar ve tüketici deneyimi etkisi başlıklarında toplanıyor.

Ödüle ilişkin yaptığı açıklamada Arma Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan Kaya:
“Son 5 yıllık otomasyon, verimlilik ve toplam kalite çalışmalarımızın pazardaki rekabetçiliğimize katkılarının yanısıra, gelecekte bizim için önemli yeni pazarların kapılarını açacak olması sebebiyle bu ödül bizim için çok anlamlıdır.

1450 kişilik Arma Türkiye ekibimiz ve globalde yurtdışı ofis ve çalışanlarıyla elde edilmiş bu ödülün, gelecek için motivasyonumuzu arttırıcı, bizi yeni hedeflere taşıyıcı çok değerli bir köprü oluşturacağına inanıyoruz.

Geleceği oluşturmak, dünyaya, müşterilerimize, çalışanlarımıza daha fazla katma değer yaratmak hedefiyle bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Gelişimimizde çok değerli katkıları olan Türk Ana Sanayimize de bu vesile ile teşekkür ederiz” dedi.

Üye Girişi